Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Fiúk, ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? (nincs kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok, de még nem volt pasim. Tudtok nekem tanácsokat adni, vagy csak véleményt? Mindenre kíváncsi vagyok mit gondoltok rólam, min kellene változtatnom. Kinézetre: kb. 167 cm magas, középhosszú szőkésbarna haj, zöldeskék szem, viszont ahol a problémát vélem felfedezni az a súlyom. Azzal mindig is voltak kisebb problémáim, mondjuk mostanában leadtam pár kilót, azért 70 kg alatt vagyok és állítólag arányos. (Értem ezalatt hogy nőies, nagyobb mellek.) De szerintetek ez a bökkenő? Ez ennyire sokat számít a férfiaknál?

A személyiségem kissé "kettős". A suliban a nem közeli barátok nagyon csendesnek, visszafogottnak tartanak, viszont akikkel igazán jóban vagyok, vagy a családom is úgy ismer, mint akinek sosem áll be a szája és folyton humorizál. Ugyanakkor 16 éves létemre nem vonzanak a bulik, részegre ivás, mint a legtöbb osztálytársamat. Nem vetek meg egy pohár sört vagy egy korty bort ha alkalom adja, de valahogy nem vágyok a szórakozóhelyekre és kocsmákba. Mondjuk szerencsére a barátnőimnek annyira nincs is rá igényük. Zenei ízlésem: mindenevő, minden amit el tudtok képzelni, a kemény dolgoktól Mozartig. Mondjuk a kedvenceim az akusztikus számok (+Bruno Mars). Lehet hogy sok mindenkinek az sem szimpi hogy sok éve zenesuliba járok, mert az olyan "nyomi", de én szeretem. Sportból úszni szoktam, régen nagyon rendszeresen és komolyan, mára ritkábban, de tesi órán a legügyetlenebbek között tartanak számon. Szóval sejtem én hogy mi a gond, de mégsem értem teljesen... Sok fiú rámmosolyog az utcán, de semmi több, állítólag szép arcom van és szinte mindenki megdícséri a szemeim. (Ami mondjuk tényleg egyedi sárgával keverve stb.) De mondjuk nem sminkelem magam, max. néha egy kis alapozó, de alapból szép bőröm van és nem is mindig a legdivatosabb cuccokban járok. Próbálok csinosan öltözni, de sokan láttak már (pl. tesin) fura színes rövidgatyában és Windows7 feliratú bő pólóban, melegítőben is. Szerintetek nagyon gáz vagyok? Állítólag kedves és figyelmes, megbízható (oké, kicsit feledékeny) vagyok. A suliban általánosban kitűnő voltam meg versenyekre is jártam, gimiben már csak 4-es az átlagom, mondjuk egy elég erős suliban. De eddig csak az arab fiúk kezdeményeztek velem. :D

Fiúk, ti mit tanácsoltok, min változtassak hogy szimpibb legyek nektek? Legyek én is divatos, sminkelős, bulizós lány? Vagy fogyjak és sportoljak még egy kicsit és megoldódnak a problémáim?

Küldhettek privátot, de nem szeretnék senkivel chatelni, nem vagyok az internetszerelmek híve (lásd: rossz tapasztalat) és képet se kérjetek. Előre is köszi a válaszokat!


2013. aug. 28. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én örülnék neked de ez csak egy álom :(
2013. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bakur12 ***** válasza:
szuper vagy? amugy honnan?
2013. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ez így mind szép és jó, de élőben mindenki máshogy viselkedik akárkivel.


Képet mé nem küldesz? Egerben lakom, ha nem a közelbe vagy küldhetsz, úgysem ismerlek :)

2013. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bakur12 ***** válasza:
-? :D
2013. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo senkier ne akarj megvaltozni!!! Ha valalki szerte az elfogad teged ugy ahogy vagy sportolj mert egeszseges de a stilusod tartsd meg :) kep nelkul sajnos nem tudom megmondani hogy osszejonnek-e veled
2013. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most mivan? Akkor rád írni sem lehet meg semmi?
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem,de ne vedd magadra,mert már az második mondat alapján,tehát a korod.


Amúgy lehet,hogy még csak nem találtál megfelelő embert.

2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Debreceni vagyok...

Nem szeretném mondjuk hogy ismerősbe botlodjak, szerintem így is fel fog ismerni innen valaki ezek alapján, másrészt szerintem fura dolog minden ismerettség nélkül képet küldeni magadról... Bocsi, nem szeretném.

1.: Álom? Örülnék ha valaki tényleg ezt gondolná :) KIcsit túlzol...

2013. aug. 28. 21:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így akkor ne változtass! Erre a néhány sorra hagyatkozva szimpatikus benyomást keltesz!
2013. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hú, köszi a sok hozzászólást! :) Mire leírok egy kommentet érkezik vagy öt válasz...

Rám írhattok, de nemrég másztam ki egy ilyen chatelésből és nem a legjobb tapasztalatokkal gazdagodtam. Másrészt tényleg nem vagyok az internetkapcsolatok híve. És bocsi ha hosszú volt a leírás...

2013. aug. 28. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!