Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 8 hónapig voltam együtt a barátommal nagyon nagyon szeretem az életemet adnám érte:/ elvileg szeretett ..az a lényeg hogy volt egy fiú ex barátom és sajnos osztálytársam és a mostani barátom amikor elkisért előkészítőre meglátta az ex barátomat..és az a lényeg hogy a barátom szakított velem olyanokat mondott hogy nem boldog velem ,ne keressem őt többet, hagyam békén ,nem tud elviselni és én ezek után is kerestem..pedig olyan megalázóan beszélt velem nagyon rossz érzés volt hogy még én sírok és szenvedek ő nevetve tovább lép rajtam ..mit tudok tenni? nagyon szeretem:'(

2013. aug. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtesz
2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért szakított..??

Nem értem..mitől kattant be?

2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és hogy felejtsek el olyan embert akit tiszta szívemből szeretek?


"hát hogy ő nem birja mellettem pedig szerintem annyira idegesitő meg csúnya se vagyok hogy nelehessen elviselni:/ ugye az exemel volt köztünk egy dolog éss idegesiti őt hogy egy osztályba is járunk igy inkább eldobott pedig nagon megbántam a multat:/"

2013. aug. 28. 23:14
 4/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

"Tudnátok segíteni?"


Mond meg őszintén, igazából egyeltalán nem érdekel téged hogy ki mit javasol.


Szóval menj utána, próbálkozz hátha megbocsát, hiszen ő a tökéletes férfi, együtt fogtok megöregedni, és tizenkét Leonidászt fogsz szülni neki, miután megoldotta a párod az éhezést az egész galaxisban ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2013. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de érdekel mert teljesen kifordultam magambol és olyan dolgok járnak az eszembe amiknek nem kéne:/ mindig futok utánna ez annyira megalázo hisz ő nem tesz értem hogy az övé maradjak :/ ráadásul nem akarja hogy keressem többet
2013. aug. 28. 23:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!