Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit egy pasinál, hha igen mit?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy pasi aki tetszik,hogy jó ha vele vagyok. Nekem is tetszik ő . Nekem még egy pasi se mondott ilyet ezért nem tudom mit mondjak neki ilyenkor. Szerintetek??

2013. aug. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy tetszel neki, de ez teljesen természetes és logikus szerintem. :)
2013. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tetszel neki azt írd te is örülsz a vele töltött időknek
2013. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak aznap nagyon mérges volt így nem mertem neki mondani semmit
2013. aug. 29. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,azért mondta,mert tetszel neki:) és valószínűleg ő már tovább is gondolta,tehát járna is veled.
2013. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Nagyon boldog vagyok,ha vele vagyok,:-) :-) :-) csak mostanába ritkán látom. Csak akkor mért nem hív el randira?? Elhívjam én?? De hogy???
2013. aug. 29. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Szerintem ha akar,úgyis elhív. Várd meg míg ő kezdeményez.:)
2013. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!