Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik h csak velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik h csak velem van a baj vagy az emberek hitetik csak ezt el?

Figyelt kérdés
környezetemben mindenki viszi valamire akár párkapcsolati téren akár hivatásban és minden másban (nyaralás, élet.) nekem ez fura mert ebben az országban elég nehéznek látom a boldogulást, ennek ellenére mindenki él mint harci hevesen a környezetemben. a párkapcsolat témára akarok kitérni: mindenkit olyan tévedhetetlennek, magabiztosnak, már már túlzottan erősnek látok. és csomó helyről megkaptam hogy férfi létemre gyengén állok az élethez, meg akik párkapcsolatban vannak mindig leoltanak h unalmas vagyok szar vagyok, miközben szerintem nem, mert eléggé jól kommunikálok. tényleg ilyen tökéletesek mások és csak velem van a gond?
2013. aug. 29. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
korod?
2013. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24
2013. aug. 29. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
sportolj, az fontos. 24 évesen még fiatalnak számítasz. olvasni se rossz dolog. magaddal foglalkozz ne mások véleményével, főleg ha az csak leépít.
2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a párkapcsolat az élet kizárólagos értelme. A többi szintén kemény dió, de lehet alakítani azért. :)
2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már párkapcsolatom, nem is ez a gond hanem a karrier, út...ellenére hogy mindig szorgalmas voltam a főiskolán is.
2013. aug. 29. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a frászt keresel még otthon? Próbálj meg dobbantani külföldre, ha úgy érzed nem való neked az a környezet. Nekem az a bajom, hogy otthon csak mutyizásból kéz kezet mos alapon lehet tisztességes mennyiségű lóvét szerezni.


Ráadásul, ha sikerül megtapadni külföldön, lesz sikerléményed is, és helyreáll az önbizalmad is talán.

2013. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne adj annyit mások véleményére. Néhány ember nem lát tovább a saját orránál, szeretik reklámozni, hogy nekik minden összejön (aztán a felszin alatt meg persze nem teljesen habostorta az ő életük sem).

Az életedet saját magad alakitod. Párkapcsolatban legyél kezdeményező, az életben pedig kreativ. Keress olyan munkahelyet, akár külföldön is, ahol boldogulni tudsz.

2013. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!