Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Aki 6,5 éve van együtt a párjával, idén szeptemberben pedig összeházasodnak. A srác meg konkrétan azt mondta nekem, hogy szívesen kefélne velem egyet, mielőtt megállapodik, nekem van barátom immár 3 éve, és eszem ágában nincs összefeküdni vele..állítása szerint nem tombolta ki magát, nem volt elég nővel, és ilyeneken gondolkozik..szerintetek így hogy lehet bele menni egy házasságba, hogy ilyeneket mond, ilyeneken gondolkozik egyből, hogy hogyan tudná megcsalni a párját?


20/L



2013. aug. 29. 18:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Az eleje lemaradt: Van egy 26 éves srác.*
2013. aug. 29. 18:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak arra tudok gondolni hogy szegény barátnője
2013. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Elég nagy szemétláda...
2013. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A legjobbat le sem írtam, mondta hogy megcsalná a párját, de csak is ismeretlen emberrel, hogy ne derüljön ki, és nem mondaná el a párjának, mert szereti...elég valószínű, hogy szereti, igen, ha megcsalná, és rá való tekintetből nem mondaná el neki és senkinek.
2013. aug. 29. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegény menyasszony...
2013. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért léteznek ilyenek...(?) :(
2013. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2013. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legnemesebb dolog, amit tehetsz, hogy elmondod a menyasszonyának, és megmented egy elcseszett élettől.
2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy mondd el a csajnak, ha tudod bizonyítani (pl. hangfelvétellel, stb.). Ha nem tudod bizonyítani, a srác úgyis rád húzza, hogy egy szemétláda ribizli vagy, aki teker utána, de ő visszautasított téged, és most ezért csinálod ezt az egészet. A csaj hinne neki, mégha maradnának is benne kétségek.

Facebookos beszélgetés se rossz, de arra is mondhatja, hogy feltörték a facebookját.

Sajnálom a mennyasszonyát, de nem biztos, hogy ebbe neked bele kell ártanod magad. Ha meg is mented ezt a csajt, majd akkor megszivat egy másikat.

2013. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6,5 éve együtt vannak már, facebookos beszélgetés van róla, de nem szeretném belemártani magam. Engem személyesen nem ismer, csak egy fórumról ismerjük egymást, és azóta szoktunk beszélgetni, képek meg vannak fent rólam, és bejövök neki vagy hogy mondjam. Mondta, hogy ilyen "apróbb" megcsalások voltak már, mármint hogy csókolózott más nővel, de azok is már 3-4 éve. Meg most hogy mondta, hogy feküdjek vele, mondta azt is, hogy gondolkozzak el rajta, mert "nekem is kell a változatosság". Ezzel arra utalt, hogy én még csak a barátommal voltam együtt szexuálisan. Szóval úgymond én pont ideális lennék neki, az ismerősei nem tudják ki vagyok, nem is tudnak rólam, hogy létezek egyáltalán, és szívesen csinálná velem. A kérdést csak azért írtam ki ide, hogy ti mit gondoltok erről, és akár mit tennétek az én helyemben..félreértés ne essék, nekem eszem ágában sincs élni a "lehetőséggel".
2013. aug. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!