Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak fél lépni, vagy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fél lépni, vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy ideje sokat beszélgetek neten,telefonon,néha csörgetjük egymást,és egy ideje találkozgatunk is egymással, bár nem kettesben legtöbbnyire,hanem négyesben. Dumálgatunk,hülyéskedünk,néha beülünk valamit enni így. A srác nagyon figyelmes velem,és kedves. Nagyon aranyos velem, jó vele bármiről beszélgetni,hülyéskedni,de amikor kettesben vagyok puszi és ölelést kapok tőle,de más nem történik. De én úgy tudom a barátaitól hogy tetszem neki,és én is azt veszem észre ahogy bánik velem, még sem közeledik jobban. Amikor egyszer megkérdezte hogy most mi van közöttünk pontosan,akkor azt beszéltük hogy tetszünk egymásnak, de ő azt mondta nekem hogy hiányzik neki valami plusz és hogy nem velem van a gond. Ez mit jelent?

Azt is gondolom hogy lehet azért nem közeledik felém,és lehet azt várja hogy én közeledjek,mert tudja hogy tavasszal mentem szét a volt barátommal,és tudja min mentem keresztül,hogy mi volt velem.



2013. aug. 30. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "nem veled van a baj" általában elég kamu duma. :( De ezt nem mindig lehet észrevenni mert sok pasi baromi jól játssza meg magát.

De ha már szóba jött nálatok ez a téma és nem kapta fel a vizet, nem ódzkodott a témától... szerintem rá kéne kérdezned, hogy mi legyen. Mert ha rágod magad, hidd el, az nagyon nem jó.


A másik része pedig ,hogy hiányzik valami plusz. Nos.... gondolj bele, szerintem ez általában azt jelenti az embereknél, hogy jó ez, szép ez de hosszú távon valamiért mégsem menne.

2013. aug. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát lehet a korkülönbség zavarja, mert én 20 ő 27. Meg mint kiderült több mint 4 éve nem volt barátnője... lehet ez is zavarja, vagy tényleg nem tudom.

De a barátai meg azt magyarázzák nekem hogy nagyon tetszek a srácnak és hogy mikor jövünk össze végre már, mert ők meg mindig biztatják, meg hogy csomószor úgy is alakítják hogy ott hagynak minket kettesben,ha többen vagyunk.

2013. aug. 30. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz. Hiányzik neki valami plusz, ami benned nincs meg.
2013. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!