Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtok nekem szép, szomorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtok nekem szép, szomorú, szerelmes, vicces, flegma idézeteket, storykat? ^^

Figyelt kérdés
Előre köszönöm! :))

2013. aug. 30. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tökéletes, hiszen hiányzik belőlem a hiba ;)
2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

de beírod a google-ba hogy " idézetek " akkor kiad nagyon sok oldalt :) ez csak 2 példa :D

2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáltalak levegőnek nézni, de levegő nélkül nem tudok élni.
2013. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:))
2013. aug. 30. 14:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mind harmotoknak :D
2013. aug. 30. 14:15
 6/8 anonim válasza:

*ott vagy mellettem, ott állsz szótlanul. nem tudom, az bánt, hogy ott vagyok, mert nem vagy kiváncsi rám, vagy az, hogy még szeretsz, és megbántad a szakítást?*



*elmész mellettem az utcán. odaköszönsz nekem, én visszaköszönök. de már nem jössz oda puszit adni, már nem ölelsz át, nem ugorhatok a nyakadba..*



*nem az az igazi boldogság mikor nevetsz. a nevetés, pusztán a fájdalom leplezése. az az igazi boldogság, amikor ott van veled ő, és átölel, és megcsókol.. és lehet hogy nem nevetsz, nem mosolyogsz, csak ülsz, és komoly tekintettel nézel a szemébe, de hidd el.. akkor vagy igazán boldog.*



az emberek könnyen dobálóznak szavakkal.. 'szeretlek’ meg 'fontos vagy' és a 'szükségem van rád’ aztán fogják magukat és eltűnnek egyik napról a másikra..


sose menj vissza egy régi szerelembe, ez olyan mintha egy könyvet újra és újra elolvasnál, miközben már tudod, hogyan végződik..

2013. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Remélem tetszenek :)
2013. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Betörő!

Ne fáradj a kutatással!

Érték csak akkor van a lakásban, amikor itthon vagyok.


Ha a bal szemed viszket, öröm ér, ha a jobb szemed viszket, bánat ér, ha a segged viszket, aranyér!


Ó...várj csak! Ez érdekes! Had írjam fel ezt is a listámra azon dolgok közé, amelyeket totálisan leszarok!


Ha a fák wifi jeleket sugároznának, valószínűleg annyi fát ültetnénk, hogy megmentenénk a bolygót. Kár, hogy csak az oxigént állítják elő, amit mi belélegzünk...


A pletykákat:

az irigyek INDÍTJÁK,

az ostobák TERJESZTIK,

és a hülyék HISZIK EL.


A fű nem drog, hanem növény. Így hát én nem díler vagyok, hanem kertész, vágod??


-6 db. óvszert kérek!

-Zacskót adjak?

-Nem, köszi...szép a lány!


Mielőtt feltételezel, tudd meg a tényeket!

Mielőtt ítélkezel, értsd meg az okot!

Mielőtt bántasz valakit, érezz!

Mielőtt beszélsz, gondolkozz!


Cseszték már fel annyira az agyad, hogy tökön rúgtál egy orrszarvút, miközben egy atomrobbanás mellett gitároztál?


Simán lennék vegetáriánus, ha a szalonna fán teremne.


-Miért lapos a kacsa talpa?

Hogy el tudja taposni a tüzet.

-Miért lapos az elefánt talpa?

Hogy el tudja taposni a lángoló kacsákat.


-Fogj egy tányért és vágd a földhöz!

-Kész.

-Eltört?

-Igen.

-Most kérj tőle bocsánatot!

-Bocsánat!

-Olyan lett, mint volt?

-Nem

-Most már érted?..


Ha az Internet Explorernek van bátorsága, hogy megkérdezze, lehet-e alapértelmezett böngésző, akkor te is el tudsz hívni egy lányt randizni!


Az újdonsült apuka kirohan a szülőszobából az összegyűlt rokonsághoz:

-Ikreink születtek!

-És kire hasonlítanak?-kérdezi az egyik rokon.

-Egymásra!-feleli az apa.


Az udvariasság olyan ritka manapság, hogy gyakran összetévesztik a flörtöléssel.


Te nem kétszínű vagy, hanem egy egész színskála!

2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!