Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, ha "megvoltatok" már egy srácnak?

Figyelt kérdés

Ha van egy olyan srác, aki nem akar fix kapcsolatot, és ti is tudjátok róla, hogy csak egyéjszakás kalandra kellettek neki és mégis belementek, akkor utána nem rossz érzés ez nektek?

Mármint, amikor utána látjátok, hogy ezzel megy meg utána egy másikkal megy egy-egy alkalomra, akkor nincs szar érzésetek, hogy csak egy strigula voltatok a noteszában?


2013. aug. 30. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

sosem voltam strigula egy noteszben:xD Amire magánemberként léptem, abból mind több éves kapcsolat lett.


De egyébként nem zavar:)

2013. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan esetek amikor a lány is így godnolkozik.Mármint te is csak egy strigula voltál neki.Neked szar érzés?
2013. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem, dehát tudjátok, hogy van ez az általános tévhit, hogy amelyik srác megfektet sok lányt az egy faszagyerek, fordítva meg ku*va a lány
2013. aug. 30. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
baromság. a lányok többségét szerintem megkapnám, de nem adom alább egy "szintnél"... 29F
2013. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem!Általában még a férfiak jönnek könyörögni hogy legyen több is mint egy éjszaka... :D Mimeg jól kiröhögjük őket a barátnőimmel!Nekünk se jönnek ám be hosszútávra a könnyen kapható pasik!
2013. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na jó de ha mondjuk úgy értené a több mint egy éjszakát, hogy még egyet? :D

tehát mondjuk tudjátok, hogy múltkor ezzel volt, azelőtt azzal, akkor belemennétek másodszorra is?

persze csak úgy ha nincs barátotok

egyébként engem az érdekelne igazán, hogy nektek imponál, ha több lányt is le tud venni a lábáról?

vagy egy trógernek tartjátok?

mert az a tapasztalatom, hogy mindig osszák a lányok, hogy mekkora szemetek az ilyen pasik, hogy kihasználják csak a lányokat, de ha úgy van ők is elmennek vele :D

2013. aug. 31. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!