Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért találják vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért találják vonzónak Dexter Morgan-t?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én bizony nem vonzódom hozzá :D


17/L

2013. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem. :D
2013. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már aki! Pl én sem találom vonzónak! :D

23/N

2013. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudtammal pénisz nélkül születtem, mégsem vonzódom hozzá.

De testalkatra minden pasinak így kéne kinéznie!! Nem pedig vékonynak és vasággyal 40 kilónak lenni...

2013. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külsejét vagy a személyiségét? Én mint karaktert, inkább tartom szokatlannak, érdekesnek és ezzel együtt járóan szimpatikusnak, mintsem szexuális értelemben vonzónak. Ránézésre "nem rossz, de ideálképtől eltérő" kategória nálam.
2013. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vonzónak találom a karaktert.

Testalkatra szerintem is nagyon rendben van, mert izmosnak, erősnek tűnik, de ha normál ruhában van, akkor nem tűnik annak (nekem amúgy nem jönnek be a nagyon izmos férfiak, csak az is rossz, ha levetkőzteted és olyan mellkasa van, mint egy 13 éves fiúnak). :D

Arcra szerintem a korábbi évadokban jobban nézett ki, de amúgy rendben van.

De nyilván nem erre vagy kíváncsi... Szerintem az vonzó benne, hogy uralja a helyzeteket, összességében magabiztos, védelmező, megbízható és erős. Rábírhatja magát az ember, és a nőknek ez vonzó, ha tudják, hogy a párjuk meg tudná őket (vagy esetleg a családot) védeni.

Illetve gyengédnek és megértőnek is tűnik a nőkkel szemben. Vagyis mi látjuk, amikor gondolkozik dolgokon és nem érti mit kellene tennie :), de azért általában jól bánik a körülötte lévőkkel.

Nekem is ezek tetszenek benne, leginkább talán az, ahogy képes megoldani a helyzeteket. Mondjuk az utóbbi évadokban látszik, hogy azért néha hibázik ő is és láthatjuk az esendőbb oldalát is, de szerintem így is szimpatikus.

2013. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vonzónak találom. Imádom a sorozatot, Dexter karakterét és emiatt vonzónak találom magát a férfit is. Pedig eleinte nem jött be, mint pasi.
2013. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!