Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem szánalmas kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm aki egyik napról szinte a másikra átlagos stílusából emo, rocker féle lett, de szerintem csak divatból mert pl: van rajta egy szegecses karkötő, pengetőt hord a nyakába hol nem is gitározik, csak az ismert előadóknak az ismert számait hallgatja aztán meg dicsérik őt hogy mekkora egyéniség...
2013. szept. 1. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az szanalmasabb aki foglalkozik vele.
2013. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És te miért is foglalkozol vele?
2013. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szánalmasabb az amit te csinálsz, már ne is haragudj...
2013. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
EZ NEM IS EZ A KATEGÖRIA!
2013. szept. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szánalmas mind2.
2013. szept. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez ebben a korban tök normális.
2013. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most miért baj az ha én foglalkozok vele? A kérdéssel foglalkozzatok ti meg.
2013. szept. 1. 01:59
 8/11 anonim ***** válasza:

"Most miért baj az ha én foglalkozok vele?"


Ezt én se tudom. Olyanok szokták mondani, hogy ne foglalkozzunk másokkal, akiknek annyi erejük sincs, hogy magukat rendbeszedjék, és ezért másokat is a saját szintjükre alacsonyítanak le.

2013. szept. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gázzz te meg urán
2013. szept. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem szánalmas mivel ti feltehetően teenager-ek vagytok és ez az időszak magában foglalja az én keresését, a valahová tartozni akarás érzését, és egyéb tini problémákat

amiket ő most így old meg mint társainak java.

de felettébb érdekes lenne hogy te miért kérdezed meg ezt hiszen, te ha nem találnád ezt szánalmas cselekedetnek vagy valamilyen szempontból elítélendőnek akkor nem tennéd fel ezt a kérdést.

szóval az én kérdésem az lenn hogy miért nem tudod elfogadni hogy ő itt tart, és hogy ő most ezt csinálja ebben a tini "útkereső" életszakaszában?

szóval szerintem ő valakikhez valamihez ezzel tartozni szeretne, vagy így lázad egy számára még lehet hogy megfogalmazhatatlan dolog ellen.

benned nem merültek fel ezek a szándékok az ilyen típusú kísérletezésre, lázadásra, beilleszkedésre törekvésre?

ha a korotokra vonatkozó feltételezéseim nem helytállóak elnézést kérek.

2013. szept. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!