Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem megcsókolni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megcsókolni?!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok. kapott tőlem egy szál virágot és ő erre megpuszilta a számat. 1x már smároltunk. nagyon sokat beszélgettünk kettesben de nem tudom hogy mikor csókoljam meg, félek hogy vissza utasít. ötlet ?
2013. szept. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel már egyszer ő kezdeményezett egy puszit, ezért eléggé egyértelmű, hogy tetszel neki. Nem fog visszautasítani, azt várja, hogy te mikor döntesz végleg úgy, hogy mered vállalni vele ezt a kapcsolatot. Csak ügyesen. A következő alkalommal amikor beszélgettek, vagy sétáltok, csókold meg. :)
2013. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ojan nincs .... :p
2013. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak az amikor 1x csókolóztunk kb 2-3 mp ig nekem az volt az első csókom és pont vele. de ő ezt nem tudja
2013. szept. 1. 10:49
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen nincs ?
2013. szept. 1. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj, ne legyél már idióta. Kérlek. És akkor mi van? Élvezte, tuti, hogy élvezte, különben nem adna szájra puszit egy virágért, akkor sem csókolózott volna veled. Attól meg nem kell félni, hogy esetleg rosszul csókolnál. Fiatal vagy, úgyis beletanulsz, és le merném fogadni, hogy neki is vagy az első csókja lehetett, vagy éppenséggel csak a páradik. Olyan, hogy rossz csók nincs. Ha szeretünk valakit, akkor úgyis azt fogjuk imádni ahogyan ő csókol. Nyugodtan kapd le, aztán mondd el neki, hogy szívesen járnál vele. Ilyenkor már nem kell félni, ha ő is visszonozza mindezt tuti, hogy bejössz neki és kedvel.
2013. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát reménykedek benne. Köszönöm ez biztató válasz volt ! megy a zöld kéz ! 16 éves vagyok és ő már nem először csókolózott
2013. szept. 1. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :) Ha még van valami baj, vagy akármi, szívesen segítek. :)
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!