Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor már leszbikus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor már leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Rátaláltam youtube-no egy fiú csatornájára (aki biológiailag lány, de transznemű). Szóval annyira aranyos szerintem, nem látszik rajta, hogy lánynak született, de még műtve sem volt. Az a lényeg, hogy akkor már baj van velem, mert "tetszik"? Tudom, hogy lány meg minden, de szerintem az agyam úgy definiálja, hogy fiú, vagy valami hasonló. Egyébként nem tetszett még egy lány sem, meg ilyenek. Már három éve ugyanazt a fiút szeretem.

http://www.youtube.com/watch?v=GkGJBA47GRc


17/L


2013. szept. 1. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagy

ne izgulj!!

2013. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teljesen fiúnak néz ki, sose gondoltam volna hogy nem az

nem vagy az, te is fiúnak veszed, hiába nem az

2013. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legly ***** válasza:

nem vagy az, mivel úgy érzékeli az agyad hogy egy fiú tetszik


Üdvözlettel

Legly

2013. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lennél leszbikus, ha a nők tetszenének. Neked egy fiú tetszik, lényegtelen mi volt a helyzet vele korábban, ergo nem lehetsz az.
2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát én sem gondoltam volna róla, hogy lány, és nekem is tetszik.. De ettől még nem leszel az.
2013. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!