Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért jó érzés neki, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó érzés neki, ha olyan valakit lát szenvedni aki szereti?

Figyelt kérdés
Tudja mit érzek iránta és képes vagyok neki mindent megbocsájtani és ki is használja. Úgy tűnik most végleg vége mindennek köztünk de ő még most is próbálja elérni, hogy nekem még nehezebb legyen. Az egója vagy mért jó ez neki? 19/L
2013. szept. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ne hagyd
2013. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel vagy hogyan próbálja elérni,hogy neked még nehezebb legyen?
2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert bunkó...

L

2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régen együtt voltunk ez már több éves dolog köztünk.

Pl. ha meglát valahol akkor odajön elkezdi nekem mondani hogy hiányzok neki meg nem akarja, hogy mással legyek meg teszi nekem a szépet mert tudja hogy ha róla van szó akkor úgy is elgyengülök.. de ő nem akarna velem újra össze jönni igazából nem tudom mit akar ezzel valamiért nem akarja, hogy elfelejtsem pedig már többször mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy. Ha meg olyan napja van akkor facebookon keresztül beszólogat, mikor mi de a lényeg hogy én szenvedjek miatta és nehogy túl tudjak lépni. Ezt mire jó?

2013. szept. 1. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és lépj tovább.
2013. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!