Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy pár év múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy pár év múlva az a stílus lesz a nyerő, amit ma még lenéznek?

Figyelt kérdés

A mai trend szerint az udvarias és kedves fiúk, férfiak a lenézettek/nevetségesek sok nőnél, a bunkók pedig a nyerők.Ahogy a dolgok állása alakul, az utóbbiak száma mintha nőne, az előbbieké pedig csökken, mivel senki nem szeretne a "férfibarátnő" szerepkörbe kerülni.

Ha ez így megy tovább, akkor x idő múlva már valószínűleg sokkal több lesz a tahó, mint a normális, kedves férfi. A nők majd választhatnak a bunkó, még bunkóbb és kőbunkó szintű férfiak közül és lassan nem is marad majd senki, aki a csalódások után vígasztalná őket.

Tehát ebből kiindulva, lehetséges volna az, hogy a jövőben felértékelődik majd a jófiúk csapata és az "értékes emberek" tényleg értékesek lesznek vagy csak egy utópia és max. annyi változik majd, hogy tízszer annyit sírnak majd a lányok?!



2013. szept. 1. 19:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Depresszió.
2013. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas.
2013. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ki vagyok én hogy vígasztaljak egy buta nőt a kőbunkó pasik szemétségei miatt? Én értelmes, egészséges nőt választok magamnak. Meghagyom a tirpák pasiknak a tirpák nőket.
2013. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
persze! a 0 iq-val rendelkező ku*rvák majd egyetemre járó, értelmes, tanult embereket fognak felnevelni :D a vakok látni fognak és a prostik fognak neked fizetni a szexért :D
2013. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Inkább igyunk egyet, én azt mondom!
2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Calvin Broadus ***** válasza:
100%
Ja mert ez így van! Vannak a jófiúk, akiket a buta, sekélyes nők nem becsülnek meg vannak a kőbunkók, akiktől minden lány nedvet áraszt magából. Ezért mindenki bunkó szeretne lenni, kivéve az ÉÉÉÉRTÉKES EMBEREKET, mint te. Cupp-cupp!
2013. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az olyan lány/nő, akiknek a bunkók jönnek be, és a fiúk/férfiak egy idő után azt hiszik majd, hogy mindenkinek ez kell, ezért megváltoznak, és az ilyen hülye nőneműek miatt szívja meg a normális réteg.
2013. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

Én mindig inkább kedves vagyok és előzékeny másokkal, mint bunkó. Ez miatt még nem bántott senki (nő se), de nem is éreztem soha, hogy bunkónak kéne lennem, mert attól sikeresebb lennék a lányoknál.

Ez egy felesleges gondolatmenet, amit levezetsz. Inkább a magad értékeit próbáld megmutatni másoknak és fejleszteni önmagad, mint mutogatni a sikeres bunkókra. Nem hiszem, hogy neked az a lány kell, akinek a sznob pasik jönnek be. 20/f

2013. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi bajod van a nők nagyobb része az ilyen rossz fiúkhoz vonzódik, mert az érzelmesebb egy papucs, szóval ami főztél megeszed kicsim...
2013. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!