Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pharmatex hüvelykúpot kiadják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúpot kiadják az ügyeletes gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Expresszbe kellene, és nemtudom, hogy azt kiadják e, mert van hogy csak sürgős, illetve vészhelyzetekre adnak gyógyszert. igaz ez sürgőss nagyon, meg mondhatni vészhelyzet is :D XD csakhát nemtudom....

Azért írtam ide a kérdést, hátha hamarabb választ kapok. :)



2013. szept. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ki
2013. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ára is ugyanannyi, vagy ilynekor dobnak rá egy lapáttal, hogy ha hülyevolt a paraszt, akkor fizessen is?! XD
2013. szept. 1. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az ugyeleti dijat ez kb 350-400Ft. Kiveve ha a venyen fel van tuntetve, hogy "surgos" a kivaltasa.
2013. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi a gyors választ! :D
2013. szept. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!