Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ha érzed tudni fogod.

Én konkrétan belebetegedtem.

2013. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
A szerelembe nem lehet belebetegedni. Maximum ha nem lehetsz együtt a szerelmeddel, de abba is csak az érzelgős, gyenge lelkű emberek, akiknek túl sok idejük van sajnálni magukat.
2013. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nem mondod :D ***** válasza:

Kennedy, látszik, hogy nem volt részed még viszonzatlan szerelemben...

Kérdező: mindig vele akarsz lenni, jól érzed magad a társaságában, ha valami baja van, egyből észreveszed, érdekel a véleménye, stb.

2013. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kennedy:

#1 Vagyok. Én abba betegedtem bele hogy hamis jeleket kaptam, és az illető visszaszívott mindent amit mondott.

Amit szerintem lehetetlen kitörölni belőlem.

F


Egyébként a szerelem jeleit nem lehet tudni. Mindenkinél más.

Tényleg csak akkor tudja az ember ha érzi.

2013. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Most miért támadjátok Kennedy-t? Mert kimondta az igazat :S
2013. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mikor elváltok látod hogy hátal áll neked és távolodik és közbe a szíved szakad meg az egy jel amikor este aludnál el és forgolódsz az ágyadba mert sehogy se jó és csak ő jár a fejedbe az is egy jel amikor minden reggel felébredsz és rá gondolsz elsőnek az is egy jel mikor bármit csinálsz mindig csak ő jár az eszedbe az is egy jel :)
2013. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 2. 11:57
 8/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Én nem támadtam, csak megállapítottam egy tényt:)
2013. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
bocsi,de választ akarok,nem vitát olvasni!
2013. szept. 2. 11:59
 10/16 anonim ***** válasza:

#6: jajj nekem, akkor én szerelmes vagyok, pedig azt hittem hogy nem.

Szerintem ez még kevés ahhoz, nekem elég ha valaki tetszik és még kb. nem is ismerem én akkor is folyton csak rá gondolok, "vele" fekszem meg kelek stb. :/ Szóval szerintem ez még nem feltétlenül szerelem, bár lehet hogy csak én vagyok retartdált ilyen téren. Szerintem a szerelem az valami lelki közösség érzés, ilyen semmi máshoz nem hasonlítható összetartozás. De lehet hogy csak én vagyok egy romantikus f...

2013. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!