Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ a férfiasság? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ a férfiasság? Nem úgy értem hogy öltözködés hanem pl: ha van szakállad akkor rögtön férfiasabb vagy.

Figyelt kérdés

Ezt énse igen értettem de pl mi segíthet hogy 17 évesen ne nézzenek 14nek? 180 cm-vel?


17/f



2013. szept. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az idő!
2013. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szakáll férfias, mivel nőknek általában nincs. Nekem 14 éves korom óta erős arcszőrzetem van, muszáj vagyok borotválni, rettentően idegesítő és be is szóltak miatta rengetegen. Addig örülj, míg nincs...
2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A férfiasság nem csak a külsőből adódik. Ahhoz az egész emberre szükség van.
2013. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzás.
2013. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Abban biztos vagyok hogy idővel jó lesz de én ilyen kis praktikákra gondoltam :-) 2. Én örülnék neki :-) 3 véletlenül lepontoztalak hogy tudom javitani? És tudom hogy összetett dolog :-)
2013. szept. 2. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:

a szakállat és a bajszot sok nő nem szereti...


attól még lehetsz férfias, ha nem növeszted a szakállad, mint pl. Télapó.


majd idővel férfiasabb leszel...

2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm ugylátom sikerült még egy buta kérdéssel gyarapítanom a gyiket :-) na sebaj akkor most még lenyelem aztán meglátjuk . a zöld ment mindenkinek :-)
2013. szept. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!