Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hány éves kortól legális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hány éves kortól legális?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet lefeküdni egy csajjal, hány éves kortól lehet cseten szexelni, kamba szexelni, stb? Mielőtt mindenki nekem esik, nem egy 50 éves pedó vagyok hanem, egy 18 éves normál beállítottságú srác. Előjött ez a téma szombaton sörözéskor, és mindegyikünknek más volt a véleménye.


Én úgy tudom, hogy 18 évesnek kell lennie a csajnak is, meg nekem is, és akkor lehet bármit, addig meg semmit sem. Se real life, se virtuál.


Igaz??


2013. szept. 2. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
14 év után beleegyezéssel
2013. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beleegyezési korhatár 14év.

[link]

2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lamakid333 ***** válasza:
A Legújabb törvény szerint ha a pasi 18 alatt van, akkor a lány beleegyezésével 12 éves kor az Alsó határ, Ha viszont a pasi már 18 felett van, akkor ezért börtön jár. Ha a Pasi betöltötte a 18-at akkor az alsó belegyezési korhatár 14. Real life. Interneten keresztül pedig 16 év alatti lányról meztelen képet tárolni a számítógépeden még mindig büntetendő, 16 év felettiről csak szülői beleegyezéssel, 18 év felett pedig bármikor szabad, amennyiben bizonyítani tudod hogy az illető 18 feletti. A szex csetre nincs korhatár megállapítva. A Webcam szexre szintúgy, ameddig nem rögzíted semmilyen eszközzel sem, és nem marad utána nyom.
2013. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!