Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha valaki nagyon nem fotogén, és vannak szörnyen előnytelen képei Facebook-on?

Figyelt kérdés

A saját képeim normálisak, nagyjából úgy nézek ki rajtuk, mint a valóságban.


De 100 képből 1 sikerül jól.


A csoportképeken/osztályképeken, és egyéb személyek által feltöltött képeken felismerhetetlen vagyok és szörnyen ronda.


Valahogy sikerül mindig úgy beállnom, hogy vastagabbnak látszom, mint a valóságban.


Illetve az arcom... Röhejes. Pedig egyébként nincs hiba az arcomon, tehát nincs semmi, ami úgy belerontana a képbe.

Csak egyszerűen furcsa az arcformám képeken, a szemem nem látszik, lefelé lóg, a szemöldököm sem látszik sokszor (pedig sötétbarna, szépen megcsinált...) Nagyon hájasnak tűnik a fejem, pedig nem az.

És az összhatás sokszor borzalmas. Mintha valaki direkt megszerkesztette volna a fejemet, hogy trollkodjon.


3 ilyen rettenetes kép van rólam a Facebook-on.

És nagyon zavar, mert ha valaki nem ismer, és megnézi, akkor nem engem lát...

Meg félek, hogy azok akik ismernek kiröhögnek, csalódnak.

Az ilyen csoportképeken mindig én vagyok a legrondább.

Ráadásul hiába, hogy az élő személyem a valóság, nem egy kép... De én nem vagyok ott mindenhol, és ezért sokszor a képeimet kell néznie annak, aki kíváncsi rám, vagy látni akar.


Félek, hogyha majd lesz barátom, akkor szégyellni fog. És ha megkérdezik, hogy "Ez a lány a barátnőd, itt a képen?" akkor letagadna legszívesebben.


Tudom, hogy túlreagálom, de rossz érzés, hogy ennyire idiótán nézek ki képeken.


Zavarna titeket, hogyha egy lány élőben csinos/szép lenne, de sok képen meg kimondottan csúnya? 16/l



2013. szept. 2. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lesz*rom a Facebook-ot ahogy van! Egy sz*r az egész!
2013. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább élőben legyen szép és képen csúnya, mint fordítva. De ahol 100-ból egy kép a jó, ott elég gyanús, hogy téged csak bizonyos szögből lehet előnyösen fotózni.
2013. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
nem szoktam fészbukon szeretkezni :\
2013. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nagyon furcsa. De nem is értem.

Sokszor van, hogy nézem magam a tükörben, és odatolok magam elé egy előlapi kamerás telefont, és a tükörben egy teljesen más lány van, mint a kijelzőn.

Fogalmam sincs, hogy miért ennyire más a fényképarcom, mint a valóság.

2013. szept. 2. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hé nekem is ugyan ez van csak én nem lány vagyok :D

Pedig élőbe rohadtul semmi gond nincs az arcommal de képen meg egyszerűen mintha nem látszódnának az arcvonásaim és egy ronda baba lennék :DDDD

2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csoportképeken az emberek 90%-a mindig h..ülyén néz ki. Amúgy meg azt aki normális, azt rohadtul nem érdekli, hogy milyen képed van facebook-on. A facebook nem egyenlő az élettel. Valamilyen szinten az élet része annak, aki használja, de még akkor is csak egy pirinyó része.
2013. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségét totál nem fogja érdekelni, hogy hogyan nézel ki facebookon (trollok persze mindig lesznek, akik be tudnak szólogatni 1-1 képre), de amelyik kép nem tetszik, arról leszedheted a jelölésed.

Nézz bele a tükörbe és nézd meg, melyik részét szereted az arcodnak, hogyan nézel ki szerinted jobban: oldalról, szemből, melyik oldalról, ... Amikor a tükörbe nézel, általában mindig adott szögben figyeled meg magad.

Nézd meg a képeidet, milyen oldalról szoktak fotózni, melyik az az oldal, amelyik nem áll jól és amelyik kép tetszik, ott hogyan voltál, felfelé tartottad az arcod, vagy lefelé, milyen volt az arckifejezésed, ..., ...

Az ember saját magával szemben mindig kritikusabb, szóval ne aggódd túl a dolgot, de egy kis odafigyeléssel jó képek is készülhetnek Rólad. Ha teljes alakos a kép, akkor sose szemből állj, az egyik lábad tedd lazán előre, kicsit állj féloldalvást, az arcod pedig mutasd abból az irányból, ahogyan szereted/neked tetszett. Lehet, hogy nem áll jól egy instagramos fotón, ha simán mosolyogsz, viszont iszonyat jó lesz, ha eltúlzott grimaszokat viszel bele és messziről látszik rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben.

2013. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de csak egy 16 éves lánynak van ideje ennyit foglalkozni a facebook-kal.
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!