Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy alapjáraton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alapjáraton a lányok és fiúk 99,99%-a által rondának tartott fiún javíthat egy divatos keretű, stílusos szemüveg?

Figyelt kérdés
Igazából mostanság úgy vagoyk, hogy lassan muszáj lesz hordanom szemüveget, ehhez szeretnék új keretet csináltatni valami jót már ki is néztem magamnak, ami nekem tetszik és remélem, hogy lányoknak is fog tetszeni, de ha nem az sem baj, legalább látni fogok végre rendesen. :D Csak kiváncsi lennék, hogy vajon dobhat-e rajtam egy ilyen stílussos szemüvegkeret, ha amúgy észre sem vesznek a lányok vagy épp rondának neveznek, ha bepróbálkozom náluk.

2013. szept. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemcsivel összejönnek...veled továbbra sem
2013. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Az én szemüvegem ilyen csak csont fekete

[link]


és bár én nem vagyok csúnya, azt vettem észre hogy senkit nem érdekel milyen szemüveged van, ha van...

Ha tényleg ennyire gázul nézel ki, akkor inkább a személyiségeddel variálj, vagy eriggy konditerembe.

2013. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javíthat. A feltételes mód teljesen találó! Javul javul, de azért ha nagyon-nagyon rosszból, nagyon rosszra javulsz, az még mindig nem olyan jó.
2013. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért azt nem felejtsük el,hogy ha nincs stílusod és magadra rántasz egy "atom dizájner" szemcsit az akár ronthat is mert egy "katyvasz" leszel úgy fogsz kinézni mint aki végig rohant egy plázán és ami a kezébe ekerült azt magára vette.


tehát azt is nézd,hogy hozzzád illő legyen,ne csak divatos.

2013. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!