Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok szexelni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok szexelni? A legelső elélvezésetek mennyi idő alatt megy el? nálam egy-két cuppanás, és elmegyek. Ez gáz?

Figyelt kérdés

meg azt írják, hogy próbáljam nyújtani hosszú ideig,hogy ne menjek el, de ez hogy lehetséges?

első elélvezésetek után szoktatok pihenni? mennyit? és utána megy a következő menet vagy már egyből elejétől nyomjátok ?


2013. szept. 3. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem is elég hamar elsül először... de előtte meg nehezen áll fel, mert annyira feszült vagyok. szóval katasztrófa az egész...:'D de mondjuk nagyon ritkán van lehetőségem rá, szóval nem is igazán lényeges...
2013. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balazs.LOL válasza:
Jah :D Nekem is volt olyan :D Bedugtam párszor egy hónapos kihagyás után és sült a puska :D De utána felizgattam nagyon a lányt ameddig készen nem voltam és helyretettem másfél óra alatt :D :D
2013. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!