Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban nektek pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban nektek pasik, hogy gúnyos megjegyzést tesztek az utcán egy nem tökéletes alkatú nőre?

Figyelt kérdés
Sosem voltam kifejezetten vékony, mindig is az átlag kategóriába tartoztam. Azonban mióta terhes vagyok feljött azért pár plusz kiló, és hát a hasam is úgy fest már mintha lenyeltem volna egy óriási görögdinnyét. Valamelyik nap egy ellenszenves fiatalember gúnyos megjegyzést tett az alkatomra miközben gyanútlanul sétáltam az utcán. Kérdem én??? Miért??? Miért kell már a kismamákat is bántani? Szívesen megkérdeztem volna, hogy vajon az ő anyja, egy cseppet sem hízott a terhesség alatt? És mi lesz majd ha neki lesz egyszer majd a felesége terhes? el fogja hagyni, ha elkezd növekedni a pocak? Az a baj, hogy nem tudtam mondani semmit, köpni-nyelni nem tudtam hirtelen... Sosem értettem azokat akik egy duci lánynak ismeretlenül beszólnak az utcán, hogy "Te kövér disznó, hihihi", de nem gondoltam volna, hogy ezeket a kismamák is megkapják...:(
2013. szept. 3. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha életemben nem láttam ilyen szituációt...
2013. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vársz választ arra, hogy az ilyen retardált emberek fejében mi járhat ilyenkor. Nem tettem ilyet és nem is fogok. De szerintem te is belátod, hogy az átlag nem csinál ilyet, főleg nem egy terhes nővel.
2013. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
fa­szfejek mindenfelé
2013. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ez egy igazán egyedi eset volt...sírni tudtam volna őszintén szólva...:(
2013. szept. 3. 14:23
 5/19 anonim ***** válasza:
3%

Mi a jó abban nektek hölgyek, hogy gúnyos megjegyzést tesztek az utcán egy nem tökéletes alkatú pasira?


Én ezt hallottam sokszor!!!

2013. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem is aláztak általános és kicsit középsuli alatt is, de egy terhes nőt szidni?
2013. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi esze sem volt, hogy észrevegye, hogy egy terhes nőt sérteget.
2013. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nők hamarabb kigúnyolják egymást. ha nem néz ki jól azért, ha jobban néz ki náluk akkor azért. amit irtál nem jellemző a férfiakra. max a fiatal hü...e gyerekekre.
2013. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, jól van drágaság, de egy feltűnően kövér férfi tehet róla, hogy az. Igaz, egy lány is.

De egy várandós nőnek beszólni, komolyan? Összehasonlíthatatlan a kettő!

2013. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, 9-es vagyok, és 5-ösnek szántam.
2013. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!