Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változzak meg, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg, ha ez eddig így ment?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szar embernek fogtok titulálni ezek után, érthető. Fel akartam venni a volt osztálytársaim ismerősnek Facebookon és akkor döbbentem rá, hogy mindnek szinte tökéletes élete van. Álomnő, álompasi mellettük, házasodnak, gyerekük lesz, évente 2-szer nyaralnak külföldön, szuper állásuk van, ki vannak simulva. Én meg, akit a tanárai azok közé soroltak, aki a legtöbbre viheti az életben, pár évvel ezelőtti csajozási kudarcok miatt itt ülök azóta a szürkeségbe süppedve, nincs munkám, életem, párom, barátaim, álmaim, egészségem... Mindenkit elüldözök magam mellől. Napjaim az önsajnáltatásból és kifogáskeresésből állnak és most már Ti is megtapasztaltátok (bocsánat).


Nagyon szeretnék változni, jobb ember lenni, de hogy kezdjek neki?


Az nem tanács, hogy "ne sajnáltasd magad, attól nem lesz jobb". Arra lennék kíváncsi, hogy más, erős emberek hogy csinálják, hogy meglátják bármiben a szépet és a mának élnek?



2013. szept. 3. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogy kezdjek neki, ha huszonéves koromra így elkúrtam az életem önhibámból?
2013. szept. 3. 23:57
 2/5 Bummer ***** válasza:

Először is nehéz ehhez jó tippet adni. Magadban kell megbízni, nem kell másokkal törődnöd, főleg nem azzal amit a legtöbben mutogatnak a világ felé, mert az elég erős "marketing" csak.

Ezeket feltétlen sűrűbben hallgasd:

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58&list=PL-VdkubsS80..


http://www.youtube.com/watch?v=oATCQsmHK6U&list=PL-VdkubsS80..


Aztán meg változtass az életeden. Ku.va nehéz, tudom.

De az élet kemény és durva, csak oda basz.va lehet felállni. Új környezetbe költözz ha máshogy nem megy, keress új célokat és foggal körömmel ragaszkodj hozzájuk. És ne törődj mások kritikájával, csak az utad lásd magad előtt.

30/F

2013. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elkúrtam, de én jobban mint te. Otaku lettem. Buktam 4 tantárgyból az egyetemen, pedig a tanáraim az iskolában zseninek jelentettek ki. Csajom nincs, nem is volt. Munkám sem.
2013. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bummer ***** válasza:

Én befejeztem az egyetemet, de már a végén rájöttem, hogy abban a világban amiben a szakmámban dolgozni kellett volna, csalódtam és úgy éreztem össze omlott a világom, mert nem azt kaptam (vagy inkább találtam benne) amit vártam.

Egy teljes véletlen folytán egy teljesen más területre tévedtem dolgozni, mert kellett a zsé. Végül rájöttem, hogy abban is jó lehetek és megállíthatatlanul, makacsan vetettem bele magam, a mélyére ástam és kettőzött erővel dolgoztam hogy jobb legyen azoknál is akiktől tanultam.

2013. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A facebookon mindenkinek csodás az élete...kivéve a cigányoknak, ők ott is ugyanúgy nyomják a rikácoslást
2013. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!