Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi koleszokban történnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi koleszokban történnek JÓ dolgok?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg mesélni?

2013. szept. 4. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
megy a buzulás
2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Annyit tudok, hogy egyre többen próbálják ki a srácok közül a csoportos recskázást... Legalábbis lassan minden nap látok már egy-egy olyan kérdést.
2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"megy a buzulás"

Fúj. Ez nem JÓ dolog.

2013. szept. 4. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez teljesen változó van olyan akinek minden napra jut másik csaj van akinek meg 4-5 év alatt egy se ez rajtad múlik mit hozol ki belőle de a lehetőség meg van :D
2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es!

Személyes tapasztalat?

2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Az újoncokat szájkosárral szárazon rakjuk meg miközben a felügyelők nedves petrezselyemcsokrokkal csapkodják a hátunkat. És ha épp telihold van akkor meztelenül járunk esőtáncot és nézzük az eget közben hogy hátha jön egy kósza felhő.
2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

pl:


"X: naba.szki, voltak koleszos napok, egész délután csikart a hasam, gondoltam el kéne már menni sz.arni

X: na, mondom az egyik csajnak, hogy hallod XYZ, had vigyem már fel a koliba a táskám, mer tuti el fogom hagyni

X: mondja oke, felmegyünk lerakom, vágod ez volt fedősztori, hú mondom kérhetek egy kis wc papírt, mer elmennék már wcre, mondja ok

X: mer egyébként az egész koliban nincs wcpapír

X: na szép kényelmesen leülök, rakok egy k.urva nagy f.ost, egyből jobban vagok, nem csikar a hasam, szép kényelmesen elkezdem törölni, jó krémes f.os volt, fogy a wcpapír, demoomndom zsír, mer pont elég

X: na akkor bas.zott be a krah, jön még ku.la, hú mondom a ku.rva élet, jön a szar, csak jön, jön

X: na mondom fa.sza, törlöm a seggem, tiszta sz.ar a papír, és el is fogyott

X: na ilyenkor mi a lóf.aszt csinálsz? keresel zsepit

Y: jajaja

X: találtam egy taknyos zsepid, dehát lófa.szra se elég, és tiszta sz.aros seggel nem ülhetek vissza a sörsátorba

X: úh elindultam papírt keresni.. felhúzom a gatyám, csak szép kényelmesen hogy ne legyen minden sz.aros, elindulok, kimegyek a folyosóra, jön két haverom szembe, mondom apa, nincs wc papírod

X: kérdezi mér, sz.arnod kell? mondom jaja, majd besz.arok, hú aszondja, hú nincs sajnos

X: na megyek tovább, bemegyek a női wcbe, hátha ott van, találtam a kukába egy taknyos zsepit, elrakom talomba, átmegyek a zuhanyzóba, és baz.dmeg

X: ott fekszik egy pár zokni

Y: baz.dmeg :D:D

X: így állok csípőre tett kézzel, szemezünka zoknival, há mondom ez van, nincs mit tenni

X: felkapom, visszamegyek a wcbe ahol kezdtem, elhasználom a zsepit, széttépem a zoknit hogy nagyobb legyen a felület

X: elkezdem törölni, törlöm, törlöm, törlöm, elfogy a zokni is, még mindíg tiszta sz.ar a seg.gem

X: há mondom mostmá buli van, kifordítom a zoknit, úgy is kitörlöm

X: kb pont flottra kitörlöm a seg.gem, bedobom a zoknit mint a wc papírt szokás, ja mondom ez nem lesz jó így, kiszedtem, kib.asztam az ablakon, kezet mostam, visszamegyek a sátorba

X: kérdezik a többiek, te emg hol a fa.szba voltál?

X: ááá mondom csak találkoztam egy haverommal azt dumáltunk

X: gyáá, nagyon kemény volt:D

Y: hallod baz.dmeg te teljesen beteg vagy:D:D"

2013. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, tanulhatsz egész nap, ha akarod valamire vinni...
2013. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7:D
2013. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!