Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írna valaki privit?

Figyelt kérdés
szeretnék egy problémát megbeszélni, de nem akarom kiírni, levélben megírom, hogy mi az. köszi!
2013. szept. 5. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nemed, korod, és egy címet a problémának elfogadnánk, jobban írnának is, akik ilyen jellegű problémák megoldásában jeleskednek.
2013. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én irtam, de nem irt vissza.
2013. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. lehet azért h nem 1 perc vagy 5 perc alatt válaszol egyből. dolga is akadhat közben.
2013. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Akkor jó, akkor türelmes leszek:)
2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam egy embernek. Hosszú volt nagyon. De azért köszönöm szépen az érdeklődést!! :)
2013. szept. 5. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek ha tudok. Írd le mi a baj.
2013. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, de ezen az oldalon többet nem kérek segítséget senkitől. mert ahogy látom, itt mindenki csak kötekszik

Minden jót!

2013. szept. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!