Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is pontosan az a pávaság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is pontosan az a pávaság?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem azok a pávák akiknek nagy a pofájuk, mindenük a divat, beképzeltek, mindenkit kibeszélnek és piszkálnak.. És mindennapi téma többek között az is, hogy ki kivel k*rt és ki lesz a következő áldozat.. ÉS nem utolsó sorban ilyen 10.000 FT fölötti márkás ruhákat vásárolnak, és ilyenből van nekik rengeteg..


Nos akkor most kérdezem én, engem miért neveznek pávának?

Én nemhogy fizikailag, még szavakkal se szoktam senkit tudatosan megbántani, ha meg valami bántó dolgot csináltam, akkor elnézést kérek vagy valami.. Ilyen márkátlan 2.000-3.000 forintos ruháim vannak, és azért a pénzért is én dolgoztam meg(na jó nem mindért azért), szóval elég kevés ruhám van.. Nem követem a divatot, amit meglátok ilyen kis egyszerűbb boltokba és megtetszik, azt megveszem.. És hát az öltözékem az úgy néz ki mintha páva lennék, és ezért lepávázott 1ik haverom, nem b*sztatásból, csak úgy hülyülésből.. De úgy érzem, hogy annak néznek engem is.. Megjegyzem én sem szeretem a pávákat.. De most komolyan vegyek új ruhákat, amik esetleg nekem nem is tetszenek, hogy ne nézzenek olyannak? A hajam se pávás, most is ilyen nagyon rövid hajam van szinte kopasz vagyok, amikor megnő akkor oldalrafésülöm azt ennyi.. Szóval azt lenne a kérdésem, hogy szerintetek én páva vagyok, és hogy mi számít pávaságnak igazából?



2013. szept. 5. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
B_ZIK!
2013. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ember mindig elnézőbb magával. Mivel személyesen nem ismerlek ezért csak annyit tudok mondani, hogy valami alapjának lenni kell, ha lepáváznak. Ugyanúgy, mint a ri*bancozás. Nem mondják, ha nem adsz alapot.
2013. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pávák azok a drága ruháikban állandóan magukra terelik a figyelmet meg csak illegetik magukat benne.
2013. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem csak most kezdett el komolyabban érdekelni a téma, hogy egyik haverom ezt mondta rám.. Mások nem mondják rám csak ő mondta, én csak azt hiszem, hogy a többiek is ezt gondolják rólam..
2013. szept. 5. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez csak ilyen "a néma mondta, hogy a süket hallotta, hogy a vak látta a bénát szaladni" típusú kérdés. Ne foglalkozz vele, ha csak egy ember mondta.
2013. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam magamra terelni a figyelmet, igazából utálom ha én vagyok a középpontba, de van pár ilyen ismerősöm.. És szar érzés, hogy velük párosítanak..
2013. szept. 5. 15:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, első kivételével köszönöm a válaszokat!:)
2013. szept. 5. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem illegetem magam, de ha már jól megy a család "szekere" akkor miért ne használnám ki?


Most egy nike póló mitől páváss?:D

2013. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én senkit se ítélek el az öltözéke miatt, mert mindenki úgy öltözik ahogy szeretne, meg annyit ad ki ahogy azt engedi neki, de az hogy annyira felvág vele, hogy ezekről már beszél is, hogy "képzeld most vettem egy r*hadt jó farmert 15.000-ért" az már irritáló
2013. szept. 5. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A páváskodás nem arról szól , hogy milyen értékű ruhát hordasz.Hanem arról , hogy feltűnő ruhákban járkálsz.Egyébként a páváskodás egy csajozási technika és a Pick up artist-októl ered.A csajok ugyanis felfigyelnek egy olyan srácra , aki valami feltűnő , akár még vicces ruhadarabot , vagy kiegészítőt hord.Lásd Mistery kalapja a búvárszemüveggel.De szerintem egyébként a haverod csak oltogatott , te meg a lelkedre vetted.Ne vegyél már készpénznek mindent amit mások mondanak... .-)
2013. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!