Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig volt egy pasi, akivel nem jártunk, de borzolta a lelkivilágomat, akivel igy jártam.Igen elismerem túl félénk és óvatos voltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



Viszont ő nem tudta, hogy miközben én a borzolt lelkivilágommal foglalatoskodtam, akadt még jelentkezőm. Az első pasi leirta magát, szóra sme érdemes. Hogy kéne nyitni a másik pasi fel, ki volt oly szíves végig asszisztálta a történetemet, mert tőle kérdezősködtem ezerrel. Az tuti, hogy a 2. szerelmes belém és szeret-ez 100. Csak hát kéne csiholnom magamba némi szikrát. Ti mit tennétek, hogy állnátok neki?


2013. szept. 5. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is küldj neki egy üzit, hogy a másik bezárkózott előled, de ő milyen kedves hogy segített (Szóval egy picit, ne nagyon, játssz rá arra hogy ő milyen rendes volt veled a másik meg milyen bunkó). Az biztos hogy így veszi a lapot, és ha tényleg szerelmes is beléd, és nem is nagyon gyáva akkor onnan már ő fog lépni. Ha mégsem akkor bátorítsd tovább, legvégső esetben jöhetnek tőled is az első kezdeményezések: "Jelöljük be egymást fb-n!" "Ha már ilyen jóban vagyunk akkor találkozhatnánk valahol" stb.


Amúgy így hogy belinkelted az előző kérdést sanszos hogy az a srác akiről írsz megismeri ezt a kérdésedet.


Nos ennyit tudtam mondani, remélem segítettem valamit. :)

2013. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!