Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy egy fiú egy lánynak sem tetszik a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem velem ez van, sosem látok egyértelmű jeleket, hogy egy lány engem akarna, hogy várna, hogy odamenjek hozzá hogy kapnék egy olyan csábos mosolyt, amiből tudnám, hogy van értelem odamennem hozzá ismerkedni.
2013. szept. 5. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem.
2013. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mi több valószínű.
2013. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kor?
2013. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül nézel ki szarul, csak rossz a kisugárzásod
2013. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok pl. Kisugárzás nem létezik, a külsőnk az oka.
2013. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát add le az igényeket... a csúnya csajok kapnak a lehetőségért
2013. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Nem igaz, csúnya fiú a csúnya csajoknak se kell.
2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ma már csak a ribik csinálnak elsősorban ilyet és a szendébb lányok inkább nem is küldenek jelet mert félősek. És mivel te meg egy félős srác vagy, nincs elég önbizalmad ezért nem figyelnek fel rád a csajok! Ismerek több mondhatni igen ronda fiút akiknek volt már barátnőjük, főképp azért mert elfogadták önmagukat és pozitív a kisugárzásuk!
2013. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ember.....figyeljél már ugye tudod hogy még a bantunégertől és az afro amerikaitól is genetikailag csak 2% az eltérés KETTŐ % szóval nem lehet hogy inkább ahelyett hogy igy gondolkodnál elkezdenél megoldani problémáid? esetleg tenni valamit hogy nőne az önbizalmad ? amég úgy gondolod hogy egy csajnak se fogol kelleni valóban szinte egynek se fogol...sorry ez van ..
2013. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Genetikailag a csimpánztól is kb. 2%-ban térünk el, mégse hiszem, h lenne olyan lány, aki összejönne egy csimpánzzal.
2013. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!