Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja sok fiú a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidja sok fiú a magyar lányokat?

Figyelt kérdés

Olvastam pár angol nyelvű oldalt,és csak dicsérik a magyar lányokat hogy milyen gyönyörűek és olyasmit is hallottam hogy egy pasi ide akart költözni a lányok miatt.Itt meg csak ócsárolják a lányokat, hogy mekkora k.,meg ilyenek...

Miért van ez?


2013. szept. 5. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert a külföldiek csak a felszínt látják amíg mi a felszín alá is tudunk nézni.
2013. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Mert valóban gyönyörűek, de valóban nagy k.-k.
2013. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert a skandináv nők 50%-a modell kinézetű és ők kérik el az átlagos nem gazdag srácok számát (magyarokét is)! Itt pedig egy testesebb, csúnyább lány is hatalmas igényeket támaszt.
2013. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A külföldinek az a jó, hogy itt olcsón tud csajozni mert szegény az ország.
2013. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem kur*vázok le senkit soha, de azért valahol egyet értek az előttem szólókkal...
2013. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
gyönyörűnek gyönyörűek csak retkes ribik
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom fáj az igazság de akkr átfogalmazom.

A Magyar lányok nagyon szééépek és okossak és kedveseee és nagyon jóravalóaak és bárki szerencsés lehet velük mert az itteni lányok egyszerűen tökéletesen, minden fiúnak adnak esélyt, ráadásul nagyon illemtudóak és soha nem trágárkodnak. Reális igényeik vannak nem kell nekik sem pénz sem jó külső és csakis a belső értékek számítanak a Magyar Lányoknak!


Így már jobb?

2013. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a külső önmagában még édes kevés, hogy én egy lányra jót mondjak... Á, hiába is beszélünk nektek, ti buta magyar lányok mindig is lyenek lesztek, csak a külsőt látjátok, fiút is csak a külső vagy a vagyon alapján választotok. Szomorú.
2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Hogy jön ide hogy a lányoknak milyen igényeik vannak?

2013. szept. 5. 16:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide, hogy milyen igénye van a lányoknak? Hát úgy, hogy azért szokták szidni őket...
2013. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!