Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb neki, ha nem foglalkozok vele vagy ha én is elkezdem őt oltogatni?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy fiú és elkezdett szekálni,hogy mekkora mellem van,de mindig ott van ahol én és keresi az alkalmat mikor köthet belém.. De rohadtul zavaró és leakarom koptatni,melyik esne neki sz*rabbul? Ha hozzá se szólok,elmegyek onnan ahol ő van, vissza se szólok neki,rá se nézek? Vagy ha elkezdem leoltani a gyereket?
2013. szept. 5. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem oltsd le. Lehet belédesett, hogy nem tudod levakarni magadról. ;)
2013. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy nagyon csúnya és büdös gyökér

alázd meg mint egy domina

2013. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már leoltottam,de ő örül ha belém tud kötni ha egy percig is vele foglalkozok mig leoltom...
2013. szept. 5. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
jelentsd fel zaklatásért
2013. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A melleid miatt oltogat?

Kérdezz vissza,hogy "Kéne,mi?" :D

2013. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod,hogy szerelmes beléd,és kíván,csak nem tudja megmondani másképp,mert fél tőled??És magától is??

És ezen a bosszantásos módszeren kívül nem tud jobbat,mert még nem férfi,de már nem gyerek??? Ez a hajhúzás helyett van,amit az alsósok csinálnak.

2013. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy úgysem kapja meg. Ha arra gerjed, hogy reagálsz a hülyeségeire, akkor szard le, ne foglakozz vele.
2013. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!