Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha egyszer meglátnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha egyszer meglátnátok, hogy egy fiú/lány ismerősötök kiírna itt egy sztorit, hogy bejön neki valaki, és rájönnétek, hogy valójában ti vagytok azok akiről ír?

Figyelt kérdés
Persze elsőre csak olvasnátok egy sima kérdést, és közben rádöbbennétek, hogy basszus, ezt az XY írta, és rólam beszél. Meglepődnétek? Gáznak éreznétek, hogy nem veletek beszéli meg? Vagy mit éreznétek/gondolnátok?
2013. szept. 5. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mit reagálnék, de volt már, mikor ezt hittem :D Akkor eléggé megijedtem :O
2013. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A. Bundy ***** válasza:
38%
az attól függ, hogy a jupiter hol helyezkedik el az androméda galaxis napjához viszonyítva, meg hogy melyik lábbal kel fel a kentaúr barátnőm
2013. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Velem történt már ilyen.


Ma is volt egy ilyen. A tagot nem sok hijja volt hogy átrántsam olyan ideg lettem.

2013. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg eléggé sok ember írkál itt és bennem fel sem merül soha ez a lehetőség. Olvastam már olyan sztorikat, amiket én is írhattam volna, mert pont ugyanaz történt az illetővel. A testvérek száma, az ő kora, a párja kora, sokminden stimmelt. Mégsem én írtam..


Szóval hacsak nem írja ki a teljes nevét, hogy kiről is van szó, és nem is tucat neve van, ami minden 2. embernek, akkor furán érezném magam.. Egyébként eszembe se jut.

2013. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*átrántsam képernyőn keresztűl
2013. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez az én esetemben elképzelhetetlen! :D
2013. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Passz, de valószínű, hogy kiábrándító lenne. Nem szeretem a gyerekes viselkedést (legalábbis érzelmi ügyekben).
2013. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy ki lenne.

Írnék neki szerintem.

2013. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy beszélnék vele
2013. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy ki a személy, illetve, hogy én hogyan viszonyulok hozzá.

Ha tetszik, akkor jó eséllyel adnék neki valami olyan tanácsot privátban, hogy nyugodtan próbálja meg, nem lehet belőle semmi probléma. Így a siker esetén egy kis+ önbizalmat is kapna.

2013. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!