Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat számára nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat számára nem zavaró a nők kihívó öltözködése?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé szemet szúr, ahogy a nők próbálnak egyre többet mutatni magukból. Lassan már olyan, mintha nem is lenne ruha rajtuk. Ha van akkor az is valami feszülős-átlátszó vagy nagyon rövid. (Most általánosítottam)


Azt mondják, hogy a nők a férfiak miatt öltöznek így. Én ezen már nem vagyok fennakadva. Már elhiszem, hogy a nők bármire képesek, hogy pasit fogjanak maguknak. De az én szememben ilyen ruhákkal csak megalázzák magukat.


Amit nem értek, hogy a férfiak többségének ez mitől tetszik? Miért akarnak párkapcsolatot egy olyan nővel, aki kihívóan öltözködik?


Az én fejemmel belegondolva egy szexisen öltözködő nő a hűtlenséget is magával vonja. Tegyük fel ha meg is tetszene egy nő a belső tulajdonságai miatt, viszont külsőre magamutogató, akkor számomra érdektelen. Én nem szeretnék olyan barátnőt, aki ingerelni akarja a férfiakat. És akármennyire hűséges és bizonyíthatóan nem is flörtölne más pasikkal, akkor is kellemetlen számomra, hogy a nő aki tetszik vagy akit már szeretek, szándékosan gerjeszt nemi vágyat más férfiakban.


Tudom, hogy mindenki különböző, nem vagyunk egyformák. Meg hogy már más világ van és hogy azt mondják ez a divat. De a többi férfi ezt hogy látja? Csak nekem ilyen egyedülálló a gondolkodásom? Valami baj volna velem?


Szoktam látni párokat, ahol a nő tag eléggé figyelemfelkeltő szexuális értelemben. És olyat is, hogy egy férfi fut egy szexis nő után. Próbálom megérteni mi zajlodhat le azoknak a férfiaknak a fejében, de ez nekem nem megy. Csak két lehetőséget látok:

1. A férfiak szeretik ha izgatólag hat a párjuk a férfiakra. Ezáltal valamiféle trófea szerepet is betölt a nő. - Viszont ebben az esetben a nő valahogy tárgyiasodik, már nem teljes egészében ember vagy társ, hanem egy díj, ami a férfi hiúságának jót tesz.

2. A férfiak nem jutnak el idáig a gondolkodásban. Vagy ha el is jutnak, nem gondolkodnak tovább rajta. Legyintenek egyet rá, hogy női dolgok és nem kell velük foglalkozni. - Ebben az esetben azt nem értem, hogy egy férfi számára nem kellemetlen egy ilyen nővel lenni? Vagy nem érez szégyenérzetet az emberek (mondjuk a család vagy munkatársak, esetleg idegenek előtt), hogy az ő szíve választottja kihívóan néz ki? Mert egy külső szemlélő úgy is felfoghatná, hogy az adott pár férfi tagjának ez tetszik és a nő neki ezzel felel meg.


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett. Próbálom megérteni a világ működését de nem megy. Nekem már 12-14 éves korom óta feltűnt a lányoknak a kihívó viselkedése és nálam a rövid ruhadarabok mindig negatívan hatottak az illető hölgy megítélésében. Közben meg láttam, hogy mások futnak utánuk.


Szóval szeretném a véleményeteket kérni. Esetleg szidhattok engem is, hogy velem van a baj és én vagyok a gyagyás. De akkor érdekelne ennek is a magyarázata. És legyetek szíves nemet és kort is írni.


Köszönöm :)


2013. szept. 6. 00:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt ! Nyaljuk a szánkat -.-
2013. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
nem zavar, de attól is függ mennyire kihívóan
2013. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
52%
Arra jó, hogy felkeltse a figyelmet hogy hú de jó popija van. Nem tekintik kúrválkodásnak, pont mert mindenki ezt csinálja.
2013. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
a kérdező viszont tuti fapina
2013. szept. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Az olyanokat én is csak dugnám, kapcsolat soha. Egyik barátomnak vannak mindig szőke, kék szemű barátnői akik rohadt jól néznek ki alakra, sportosak mindem. Nekem ciki mikor talizok vele hozza a csaját és beszólnak neki, hogy de szép vagy cica stb.
2013. szept. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Zavar. Mit lehet tenni? Semmit.
2013. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

De akit ez zavar, miért kezd ilyen nővel? Vagy miért nem inkább olyannal próbálkozik, akinek a stílusa nem zavaró?


Amúgy a kihívóság mértéke hogy van? Csak félig qrvás valaki? :D Mondta egy hozzászóló hogy attól függ mennyire kihívó valaki. Ezért kérdezem, hogy ezt hogy lehet mérni. És ha kicsit kihívó csak, akkor az csak kicsit zavaró?

2013. szept. 6. 00:55
 8/48 anonim ***** válasza:

kifelejtetted azt a kategóriát,hogy a f-aszi olyan szinten domináns,hogy alap,hogy a nője is pöpec legyen és jaj annak,aki hosszabb ideig vizslatni meri.


amúgy az elején a peca fázisban szoktak a nők ennyire villantani.

plusz aki villantós,az valószínűleg okkal az,vagyis sportos testű jó csaj,aki tett ezért az alakért és méltán büszke rá.

2013. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy nem tekintik qrválkodásnak, mert mindenki ezt csinálja. De valahol mégis az. Attól hogy ez egy társadalmilag elfogadott és támogatott dolog, még nem változtat azon, hogy önmagában az adott tett vagy viselkedés mi.


Szélsőséges példát mondok, de egyes kultúrákban szokás a nőket bántalmazni is, esetleg csonkítani a nemi szervüket. Nem tekintik bűncselekménynek mert mindenki ezt csinálja. De attól még mi európaiak ezt ellenezzük.


És akkor ha mindenki ölhet embert (jó ez nagyon túlzó példa) vagy tfh elkövethet valami bűncselekményt úgy, hogy nincs következménye, akkor megteszik, mert mások is megteszik?

2013. szept. 6. 00:59
 10/48 anonim ***** válasza:

Megoldas a media. Ne csak a ruhat nezd. Smink, tetovalt szemoldok, felpumpalt ajkak, stb.

Az hogy a ferfiak miatt csinaljak, csak egy atlatszo hazugsag.

Sokszor annyira tulzasba viszi nehany cicababa hogy az mar ranezesre sem kel

En inkabb szeretem bizonyos szinten a sajatomnak tudni. Mas pasiknak me ne csorogjon a nyala csak mert a feneke szinte csupasz.

2013. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!