Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírnátok, ha két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnátok, ha két lány (húg, nővér) sztriptíztáncolna nektek, simogatna, masszírozna (erotikus zónák is), miközben nem érhetnétek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Csinálta már valakinek barárnője?Fiatalabbakra vagyok főként kíváncsi!!Csak véleményetek érdekelne,nem vagyok ri...c...

#fiú #szex #sztriptíz #ágy #erotika #szexmasszász #szenvedélyesen
2013. szept. 6. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáljuk ki és megmondom a pontos percet és másodpercet.


(ha így teszed fel a kérdést, mégis milyen választ vársz? függ a szituációtól, az éppen aktuális izgalmi és érzelmi állapottól, egyáltalán attól, hogy a pasid értékeli-e az efféle játékokat vagy prűd és egy ilyen nála szakító ok...)

2013. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem percre vagy órára kérdezem...

Akkor úgy fogalmazok,hogy mennyire izgatja fel az ilyesmi a férfiakat?Tételellük fel,hogy nem prűd,azokat kérdezném...Köszönöm!

2013. szept. 6. 09:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Jöhett:D
2013. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
remélem nem erre készültök a húgoddal/nővéreddel.
2013. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De erre,baj?
2013. szept. 6. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokáig, úgyhogy ne lepődjetek meg, ha a felénél valamelyikőtöket leteperi. Csak aztán ne legyen belőle sértődés, hogy miért nem téged.
2013. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fogja a húgom,mivel az én barátom,ezt már megbeszéltem vele.É igen,a húgom is tetszett anno neki amikor udvarolt nekem,de így ismertem meg,mert ő hozott össze minket...
2013. szept. 6. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem kvrvára.

Exem majdnem bevállalt engem hugával. Őt csak nyalhattam volna, mert addig még soha senkinek nem engedte, de gyanítom ott aztán minden lett volna. Kikötözni sem kellene, úgy is hamar felspannolt a dolog. Kár, hogy végül a hugica visszavonulót fújt. :S

2013. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon befog vadulni tőle.
2014. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!