Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ezt kínosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt kínosnak éreznétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon kedveljük egymást, elég jóban vagyunk, tetszik is nekem. Anyagilag nincs a topon, hogy finoman fogalmazzak, és szeretnék neki segíteni. Nem az a típus, aki kölcsönkérne, és szerintem csak úgy nem is fogadná el a pénzt, még akkor sem, ha az élete múlna rajta. Ezért arra gondoltam, hogy mivel úgyis lesz majd kötelezően leadandó fordításom, megkérem, hogy amit kézzel leírtam, azt gépelje le nekem, természetesen nem ingyen. (És persze szeretnék neki az átlagnál kicsit többet fizetni a munkájáért, hogy segíthessek rajta.) Lányok, szerintetek ez jó ötlet, vagy zavarba jönnétek, ha megtudnátok, hogy a srác azért bízott rátok ilyen munkát, és azért fizet a megszokottnál kicsit magasabb tarifával, mert rajtatok akar segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat, tényleg kíváncsi vagyok, ki hogyan látja a dolgokat.

2013. szept. 6. 20:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szep dolog segiteni annak,akinek szuksege van ra. A helyzet az,hogy van olyan, aki megalazonak tartana,ha kiderulne,hogy azert gepeltetted be vele a szoveget,hogy segithess rajta anyagilag egy kicsit,es nem konnyen fogadna el a penzt,de olyan is van,aki borzasztoan halas lenne erte! Tedd amit jonak latsz!
2013. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet nem fogadnám el, büszkeségből. De ez nagyon kedves gesztus tőled!
2013. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon aranyosnak tartanám az ajánlatod de nem fogadnám el. Én sem vagyok az a fajta aki elfogadna 'könyör pénzt'. Begépelném a szöveget de ingyen vagy csak jelképes összegért.
2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy valaki munkát ajánlott nekem, csak hogy elkerüljek egy szerinte hozzám nem méltó helyről, ahol zaklattak. Nem fogadtam el, mert "nem kell nekem segítség" meg mert "azt akarom, hogy magam miatt vegyenek fel valahova, ne protekcióval". Olyan viszont volt már, hogy elfogadtam valaki meghívását egy utazásra úgy, hogy majd' minden költséget az illető állt.
2013. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nem akarom megsérteni, és nem "leereszkedő" gesztust akarok gyakorolni, hogy na majd én megmutatom. Szeretnék neki segíteni, csak nem tudom, hogyan tegyem. :(
2013. szept. 6. 20:21
 6/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez valóban szép gesztus tőled, de szerintem nem fog örülni neki, ha megtudja. Ahogy már említetted nem az a fajta, aki kölcsön kérne. Ez többet ártana, mint segítene a kapcsolaton. Engem egy ilyen húzással vérig lehet sérteni, de megeshet, hogy ő értékelni fogja a segítőkészséged.
2013. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretném elkerülni a megalázásnak még a látszatát is, és pont azért szeretnék neki segíteni, mert annyira kedvelem őt. Elfogadom őt olyannak, amilyen, ha nem így lenne, akkor másképp állnék hozzá.
2013. szept. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!