Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van, hogy találkozzak egy hasonló érdeklődésű fiúval, aki elfogadja ezen orientáltságomat?

Figyelt kérdés
Betegesen szeretem az irodalmat,és szeretném,ha tudnék vele erről beszélgetni. Novellákról,versekről.. Tehát kicsit elvontabb figura lenne.
2013. szept. 6. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos nem én vagyok az.
2013. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

50% vagy találsz, vagy nem.


Én ismerek ilyen férfit.

2013. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát én beszélni tudok róla de azért nem a kedvenc témám :D
2013. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
értelmiségi pár, fúj
2013. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? hol laksz?
2013. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egy témához betegesen vonzódsz, az nem egy jó dolog, főleg ha ez alapján próbálsz társat keresni. Járj olyan közösségbe inkább, ahol ezeket a dolgokat ki tudod beszélni hasonló érdeklődésű emberekkel.
2013. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
btk, sirály
2013. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez miért beteges?

Bár én nem annyira vagyok ilyen,de szerintem nem az.

2013. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy ilyen értelmesebb, elvontabb lányt, de eddig nem kaptam bizonyítékot lètezésére. Màrmint komoly kapcsolatra gondolok.
2013. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán egy könyvtárban próbálkozz vagy valamilyen költészettel kapcsolatos szakkör, stb.
2013. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!