Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a pontok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek a pontok a fiúknál?

Figyelt kérdés
Azt mondta az a fiú aki tetszik nekem hogy "10/6-10 vagyok mi azért elég jo" ez mit jelentsen?? Hogy vegyem ezt ki? SEGÍTSETEK kérlek!

2013. szept. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki a szánalmasabb. Ú, hogy így értékel egy embert, vagy te, hogy pontozgatod magad egy ilyen csicskával.
2013. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

1, undorító, nem lehet ránézni, pl le van szakadva a fél arca

2, borzalmasan csúnya, vagy 300+ kiló

3, nagyon kövér, ápolatlan, büdös

4, átlag alatti, ránézel és valahogy csúnyácska

5, teljesen normális, átlagos lányok

6, átlagos, de van valamije ami vonzó, például valamiért nagyobb a melle, és az tök jó

7, van pár tulajdonsága ami jobb a többiekénél, de még mindig nem elég szép ahhoz, hogy csak az elég legyen hogy az ember fusson utána

8, nagyon szép lányok, akiknek megvan mindenük, úgy ahogy vannak jó rájuk nézni, nem találsz rajtuk igazán hibát akkor se, ha tényleg keresed

9, nagy mell, kerek fenék, formás alak, baba arc, tökéletesen ápolt, tökéletesen sminkelt, a mintája annak hogy emberileg mennyire lehet egy nő szép, teljesen hibátlan

10, nem létezik vagy 9, plusz perfekt személyiség

2013. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és még csajt nem is pontos. 6-10?
2013. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6-10 az nem eléggé határozott ezért szerintetek ez mit jelent ? A 2. Valaszolonak köszönöm ez jo, csak az a válasz amit én kaptam az 6-10
2013. szept. 7. 15:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Segitseteeeek
2013. szept. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!