Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Miért? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Miért? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem értem ,miért ragaszkodok egy emberhez ennyire,senkivel sem voltam még így,barátok voltunk ,aztán több lett,neki lett egy párja,de barátilag ragaszkodik hozzám és szeret,bár én még jobban szeretem mint barát..sok veszekedés , búcsúzkodás után sem szakadunk el egymástól pedig sokszor érzem,hogy jobb lenne,de nem megy,és barátként is óriási a kötődés. Miért van ez?? Senkivel sem volt még és nem értem ezt. 23L
2013. szept. 7. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
de utálom az ilyen lányt... van párja, te meg szakadj le róla ribi
2013. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ne rajtam töltsd ki a saját magad ellen tanúsított szánalmat:D

A ribiség tőlem messze áll..másrészt senki után sem futok sosem:)))) Szal ezt benézted:)

2013. szept. 7. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!