Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú/féfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/féfi, akinek megakad a szeme a formás 11-13 év körüli lányokon is?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiság, mert én ma is olyan sok formás kiscsajt láttam, igaz én is tini vagyok még, de 16 évesen is elég nagy táv van még köztem a és a kiscsajok között, mégis jó volt nézni, a formás pici cickóikat, meg a formás kerek feneküket. :$ Van itt más is hasonlóképp? Esetleg dumálgatni priviben?:)
2013. szept. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok hát megakadhat a szemem rajta:D
2013. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok velük :) de én szívesen össze is jönnék egyel :) persze nem egy egy éjszakás kalandra...
2013. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézni hál' Istennek, szabad.
2013. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pecahorgom akad meg rajta...
2013. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
no né má :D csak nem pedomaci??
2013. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre a BTK-ban kimerítő választ talász.

Olvasgasd, jobb, mint ha felolvassák neked! :D

2013. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4: "Nekem a pecahorgom akad meg rajta..."


Akkor te "fogtad" ki a 11 éves lányomat a Duna parton????


Kérdező: Nem, nekem a szemem a lányaimat stírölő srácokon akad meg és gondolataimban a nyakuk körül szorul a kezem.

2013. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, elég tetszetősek, ráadásul még nem olyan mocskos ribik, mint a 3-4 évvel idősebbek.
2013. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Férfi" akinek megakad a szeme egy "formás" 11 éves lányon?
2013. szept. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg csak a szemed akad meg rajta és nem más benne addig gond egy szál se!

Ahogy a mai csajok kinéznek nem csodálom, ha már ilyen fiatal tiniribiket és megnéznek.

2013. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!