Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan csaj aki csúnyas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki csúnyasága, vagy kövérsége miatt vagy stb, nem volt még párkapcsolata? .

Figyelt kérdés
Engem csak a belső érdekel.Úgy vettem észre a mai világban,az már senki mást nem érdekel.Csak kihasználják,és átverik egymást az emberek.25/f

2013. szept. 8. 08:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
akkor te ugyanolyan vagy
2013. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Milyen???:O
2013. szept. 8. 08:50
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem a magassagom,(182cm) es az onbizalomhianyom miatt nem volt meg baratom. (Masok szerint szep vagyok, blablabla, de hisziapiszi)

De ami kesik, nem mulik.

Meg ugyis elottem az elet.

2013. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Így van kettes :)Előtted az élet.
2013. szept. 8. 09:09
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem a kövérségem miatt nem volt... Csúnyának nem mondanám magam.. Viszont lenne mit leadni..:)
2013. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Könnyű fogyizni :)
2013. szept. 8. 11:22
 7/22 anonim ***** válasza:
Persze, már le is adtam 10 kilót, szal kivárom a végét, hogy mi lesz. :)
2013. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
igen...én kövér is vagyok és csúnya is, hurrá..
2013. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Utolsó! Kövérségen lehet változtatni, de nem hiszem hogy annyira csúnya lennél! Relatív!

(Én még sosem láttam csúnya embert, csak olyat, aki nem törődik magával)

2013. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Korabban volt rajtam plusz kg, bar huuu de köver nem voltam. Meg küzdök par kg-val, de csak meglesz az is. Ronda nem vagyok, de olyan kiemelkedöen szep se. Nem tudom... Talan tulsagosan ertelmes es real beallitottsagu vagyok, ezert mindig az eszemre hallgatok a szivem helyett. Meg hat sose tetszettem azoknak, akik nekem igen. Es forditva...

Szoval talan ezert vagyok mindig szingli. Na nem mintha ez zavarna. :)

22L

2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!