Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Veletek már előfordult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek már előfordult, hogy szépnek, és vonzónak találtatok egy lányt de mégsem tudtatok rá úgy tekinteni mint nőre?

Figyelt kérdés
És tegyük fel a személyiségében sincs semmi kifogásolni való. Megeshet az ilyen v. inkább az a logikus, hogy ha egy nőt vonzónak találtok, akkor az magától értetődő, hogy mint nő is bejön?
2013. szept. 8. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, a gyerekkori havercsajszit ... bomba no lett ... de nekem megmaradt havercsajszi
2013. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem volt már, hogy adott volt egy lány. Szép is jó meg minden, de úgy nem tudtam rá tekinteni mint egy barátnő stb.. Csak mint egy barát.
2013. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy barátom, aki szerintem egész jóképű, és nagyon jól kijövünk. Már kb. 4 éve ismerem, de a baráti érzésen kívül soha semmi vonzalmat nem éreztem iránta. És ez szerintem visszafelé is így működik. Nem tartjuk rondának egymást, jókat beszélgetünk, de valahogy mégsem. Ez azt erősíti meg bennem, hogy egy vonzalom kialakulásában nagyon keményen szerepet játszanak a hormonok is... ha azok nem passzolnak össze/nem vonzóak egyik vagy másik fél számára, akkor simán előfordulhat ilyesmi. Ja, és lány vagyok, szóval az ellenkező szemszöget képviselem... de az ok szerintem itt is valami hasonló lehet. :)
2013. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!