Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért csak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csak az ilyen lányokra tudok ránézni?

Figyelt kérdés

miért van az, hogy azok a lányok, akik kirakják mindenüket, azok mindig találnak maguknak fiút, ellentétben azokkal a lányokkal akik lehet, hogy sokkal csinosabbak, vagy szebbek náluk, csak éppen ők egy kicsit visszafogottabban öltözködnek, neadj isten még stílusuk is van...


(nem én vagyok az aki ilyennek érzi magát csak a félreértések elkerülése végett..)


2013. szept. 8. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert aki kirakatban van az könnyen kapható 16/f
2013. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet nekem pont, hogy nem jön be ez a kidobós dolog :D

Inkább a szolidabb de mégis jól öltözött lányok jönnek be, rövidebb haj pedig nekem nagyon tetszik :)

2013. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki unja már ezt a témát? (én)

Válasz mégegyszer és utoljára: őket könnyebb észrevenni, és amelyik fiúknak ez az értékrend megfelel azok nyalnak is a csajnak, de neked nem kell az ilyen f..zokkal foglalkozni. Foglalkozz az észrevehetetlenebb fiúkkal, azoknak nem jönnek ezek a csajok be, csak nem mernek kezdeményezni.

2013. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem így van,de nem baj.
2013. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert legtöbbször az teszi ki a kirakatba akinek van mit(jó esetben).De ha egy lány szép,azt akkor is észre fogják venni,ha krumplis zsákban járkál.
2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szánom azokat a lányokat akik kirakják mindenüket, azokat viszont akik szolidan de mégis divatosabb öltözködnek azok nagyon bejönnek! :) 16/F
2014. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!