Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homokos vagyok, ha ez a klip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homokos vagyok, ha ez a klip tetszik?

Figyelt kérdés

Tetszik, mert van a számnak mondanivalója, és értem a helyzetet amit leír, és bele tudom élni magam.

Amúgy szexuálisan nem vonzódok a férfiakhoz, de ez utalhat meleg hajlamokra?

http://www.youtube.com/watch?v=hlVBg7_08n0



2013. szept. 9. 22:09
1 2 3
 11/22 HUNarcher válasza:
100%
nem vagy meleg, és nincsennek meleg hajlamaid se attól hogy tetszett a mondanivalója, és nem is leszel az mert az veleszületetett. Szerintem is szép a mondanivalója és nem szabad elítélni a melegeket mert ők is emberek.
2013. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2013. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11-es, végre egy épkézláb, normális válasz, köszönöm, és én se ítélem el őket..
2013. szept. 9. 22:50
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez arra utal, hogy nem vagy homofób. Ahogy Macklemore is fehér heteró férfi, de ez nem tartja vissza attól, hogy a feketék vagy a melegek mellett álljon ki a dalaiban. Ez egyszerűen társadalmi szolidaritás.
2013. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy meleg csak hülye vagy
2013. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy homokos..miért lennél az? : ) Onnantól homokos valaki, ha annak gondolja magát. Nekem vannak férfi ismerőseim, akik kb. rajonganak ezért a számért, meg ugyanúgy lelkesednek, és ők sem melegek.
2013. szept. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem vagy homofób, mint az emberek többsége. ha megnézed a videó alatti likeokat, akkor láthatod, hogy elenyésző mennyiségű embernek nem tetszik.
2013. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem, a szexualitáshoz ennek semmi köze. Ha nem érzelfiúk iránt érzelmi, fizikai, lelki és szexuális kötődést, akkor nem vagy az. Amúgy a 3. válaszoló linkjétől (Tomboy - Ok to be gay) én is beokádok, mert utálom a csillámszóró tündérb?zikat!


23f m

2013. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Homokos a tengerparton meg a homokozóba leszel!! :P

Akkor lennél esetleg homoszexuális/biszex ha szexuális téren izgatna a férfi test, a homoerotika. ;)

19F

2013. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nem 'pietra', hanem judas priest. és azért kérdeztem vissza, mert ennek a nagymúltú heavymetál zenekarnak a 70-es, 80-as években meleg volt a frontembere (rob halford). de érted? egy kőkemény zenét játszó, bőrös-szegecses ruhákban fellépő, igazi metálos-rocker zenekarnak buzera a frontembere...

és akkor szerinted az a sok metálos-rocker arc, aki judas priestet hallgat (vagy bárki, aki a csillámpónik kergetése után valami keményet akar végre fülelni), azok mind buzerák emiatt? vagy mi?

arra akarok rávilágítani, hogy az, hogy

a) X előadót hallgatsz, akinek ilyen nemi identitása vagy olyan szexuális orientációja van,

b) X előadó Y száma/videója ilyen-olyan szexuális orientációról vagy nemi identitásról szól,

még nem tesz téged mássá, nem változtat át.


ha judas priestet hallgató kőmetálos arc vagyok, akkor buzera?

ha dana internationalt szeretem, transznemű nő volnék?

ha mikát hallgatok, mert tetszik, akkor hirtelen biszex leszek?

ha pedig pinkre fanyalodom, és bejönnek a videóklipjei, akkor hirtelen leszbikussá válok?

na ugye, hogy nem...


ha bele tudod magad élni valamibe, akkor az empátia. pont. nem több és nem kevesebb.

attól még, hogy egy heteró srác vagy, lehetsz empatikus, nem? attól még vannak érzelmeid, tudtommal.

2013. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!