Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem kategória pontozásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem kategória pontozását értitek?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy vannak kérdések, amikre érkeznek trágár, mocskos válaszok, és 100 % -ban hasznosak. Aki megírja a véleményét és valóban hasznos választ ír, azt szinte nulláig lepontozzák.

Most olvastam egy kérdésre a választ, Egyszerűen azt írta a válaszoló, hogy szo pasd meg. Az értékelése 100 % volt, míg aki értékes tanácsot írt a kérdezőnek, azt nullára pontozták. Miért a Trollkodás ér több pontot, és a jó tanács semmit? Sőt még a kérdező is lepontozza a válaszolót és elküldi a fenébe, ha nem egyezik az érdekeivel a válasz. Miért van ez így? Ez nem azt mutatja, hogy nem is egy kérdésre választ várók csoportja, hanem van egy csomó olyan, aki csak arra vár, hogy hogyan alázhatja meg a kérdezőt, vagy azt, aki értékes választ ad?

Nem általánosítok, de sokszor tapasztaltam ezt. Miért jó ez?

üdv: Egy 20 éves Lány



2013. szept. 10. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
szo pasd meg
2013. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Kit érdekel a pontozás, de most komolyan? -.-"

Az személyes accountom működését nem befolyásolja, ha gyökérségeket írok, és akkor sem kapok pénzt, ha 100%-os vagyok.

És visszakérdeznék: Mért jó ilyen kérdéseket feltenni? Unatkozol, és "társat" keresel, egy általad felfedezett dologban? :\ 22f

2013. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, és valóban nem a pontozás a lényeg. Ami kérdésre késztetett, nem is a saját kérdésem volt, hanem másé. és agy válasz nagyon okos volt, még is lehurrogták a hü lye válaszokkal, és 0 volt az értékelése. Nem a pontozás a lényeg, hanem ezekkel a lepontozásokkal azt bizonyítják, hogy nem a segíteni akarás szándéka vezérli némelyeket, mint például itt is az elsőt, hanem a névtelen hőbörgés és a kabaré fenntartása.
2013. szept. 10. 08:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:


Azért, sokan nem tudják elviselni, befogadni a más véleményt, ez a normális kérdéseknél. Azt azért hozzá kell tenni, hogy az itteni kérdések közel fele akkora idiótaság, hogy a kérdés szinte könyörög ilyen idióta válaszokért.


Pl.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__48196..


Erre nem lehet normális választ adni. De komolyan.

2013. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
a magán, bensőségesebb jellegű dolgait az ember miért itt kérdezi meg? miért nem a barátaitól akik ismerik is és hasznosabb választ tudnának adni neki? :)
2013. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy miről beszélsz. De:

szerinted ebbe a kategóriába többnyire értelmes, felnőtt emberek járnak? Hát nem. Tele van kis "humor herold"-féle tizenévesekkel. Ettől a kategóriáktól mást ne várj. Az idióta kérdésekre mindig mennek a 30-40 vagy annál is több válaszok, amiket úgy is törölnek, az értelmesekre meg alig néhány. Szerintem ebből lelehetne szűrni a dolgokat.

2013. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6os vagyok: tisztelet a kivételnek, csak mielőtt valaki lehurrog.
2013. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

És miután a kérdések 70% (Szerintem) idiótaság, már a maradék 30%-ra is gyökérséget fogok válaszolni, mert idegileg kikészít az emberek viselkedése. (ahogy látni lehet a "százalékomon is".

A második válaszoló voltam, és szerintem az oldal jól tükrözi, a valóságot, hogy milyenek az emberek... sok a buta, és van pár, aki ezen meglovagolva éli meg az életét, különben ő is ugyanolyan butának érezné magát, de így "hatalmaskodásból szerzett önelismerést érez", ami boldoggá teszi.

Kérdezzen a nép normálisat, és akkor a gyökerek megunják itt az életet, de amíg gyökerekkel vagyunk tele, addig a gyökerek vonzzák egymást... :D (ezért vagyok én is itt, mert van öniróniám :D)

2013. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

3 éve még 88%-on álltam, azóta trollkodtam egy kicsit és most láthatod...

De egyetértek azzal amit mondasz, nagyon sok troll vagy cseszegető választ felpontoznak amíg a hasznost inkább nem pontozzák (nem értek egyet azzal, hogy lepontozzák 0%-ra, egyszerűen nincs melle értékelés)

Én sokszor adok kissé szurkálódó választ de abban mindig meg lehet találni a mögöttes tartalmat ami normális válasznak felel meg.

2013. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én is látom, hogy vannak bolond és provokáló kérdések, amire nem lehet válaszolni, De nem ezekről beszélek. Vannak fiatal srácok, lányok, akik tapasztalatlanok, és egy tapasztalt valakinek felmehet tőle az agyvize, de annak a kislánynak valószínű nincs kitől megkérdezni. És vannak komolyabb kérdések is, amiket megszállnak a Trollok. És ez az oldal is lehetne kérdések, és értelmes válaszok kategória. Vagy nem az a szándék? Vagy ha a moderátorok jobban kiszűrnék a Trollokat? Nem a más véleményt, hanem csak a nyilvánvaló sértéseket, félrevezetéseket.
2013. szept. 10. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!