Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy ha egy pasi szájából ezt hallod?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi azt mondja, hogy nem foglalkozik "k...-kal", akkor ez engedhet-e arra következtetni, hogy ő maga sem tenne azzá senkit, vagyis nem menne bele egy olyan kapcsolatba, amiben a központi szerepet a testiség tölti be?
2013. szept. 10. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Én is ezt szoktam mondani, és nálam ez azt jelenti hogy komoly kapcsolatot keresek, nem pedig egyélyszakás kalandot.

2013. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretne olyan lánnyal lenni, aki egyik nap vele van,másik nap viszont már mással ölelkezik, flörtöl.
2013. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Ja, én is sokszor mondok hasonlót, és azt akarom kifejezni vele hogy SEMMILYEN kapcsolatot nem keresek :DDDD Mondjuk aki knvázza a nőket az ne is várjon sokat tőlük :DDD
2013. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez azt jelenti, hogy nem olyan nőkre vágyik, mint a mai nők 90%-a, aki mást sem tud, mint rázni a seggét a diszkóban, és állva megdugatni magát a színpadon.
2013. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem jelent semmit.
2013. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy nem jelent semmit.

Nekem ez a tapasztalatom.

A kérdés inkább az, mennyire van tisztában önmagával, ugyanis a haveri köröm (nő vagyok), mikor még tizenévesek voltunk, de még most is előfordul a húszas éveik elején, mást mond, mit amit csinál.

Értem ezt úgy, nem egy olyan panaszkodott nekem 2 hét után, aki annak előtte azt mondta, ő k.rvával soha! Hát azok milyen lányok! Majd utána kézen fogva mászkált egy "olyannal", és az nem számított, hogy folyton veszekedtek, és szidta mint a bokrot, hogy a csaj így készíti ki, úgy készíti ki. Ő mégis vele járt.

Most akkor ezen ki igazodik ki?


Úgyhogy igen, elvileg azt jelenti, hogy vannak elvei, mármint, hogy nem kezd olyanokkal.

De szerintem fiatalabb korban, az ember sok mindent mond, aztán nem úgy van, mert magának se meri beismerni, hogy márpedig neki a k.rvák jönnek be, vagy minimum a k.rvás viselkedés, öltözködés, amivel semmi baj nem lenne.

Csak nem ismerik be.

2013. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az a mondás jutott eszembe, hogy a korrupció az, amiből téged kihagytak

minden nő k, aki nem akar vele lefeküdni.

szóval savanyú a szőlő

2013. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:

6, azt remélem vágod te is, hogyha túl sokat válogatsz idősebb korodra és végül is nem találod meg az igazit akkor mindenki aki ismer elkezd rád furán nézni, hogy

"nézmá nem ronda de nincs nője biztos bnzi"

"nézmá ahhoz is béna hogy becsajozzon nem lesz ebbü a gyerekbü se semmi"

"hallod ne hívjuk el a janit inni mer nincsen nője még a végén rámozdul a mienkre"


és amikor rájössz akkor azt mondod hogy nem foglalkozol vele, lemész a legközelebbi klubba megkeresed a legcsóróbb knrvát, megdobod egy liter jégerrel meg egy rózsával, aztán másnak feleségül veszed csak hogy le tudj menni inni a gyökerekkel :DDD


A srác azért járt "olyannal", mert nem talált jobbat, te meg végignézted ahogy szenved :DDD Most meg kibeszéled :DD

2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat egy szar, ahol a központi szerepet NEM a testiség tölti be.
2013. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Az a kapcsolat egy szar, ahol a központi szerepet NEM a testiség tölti be."


Tudod nem mindenki ragadt le az állatok szintjén, primitív barátom.

2013. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!