Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedni akarok, hanem már mindenki unja, hogy áradozok arról, akiért odavagyok... De annyira szeretnék valakivel beszélgetni róla... :$
2013. szept. 10. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
írj csak nekem én szeretek másokat hallgatni :D ja de csak ha lány vagy és most nem azért csak fiúval más erről beszélni
2013. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért nem azzal beszélgetsz akiért odavagy te okos?
2013. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vele is szoktam... Csak messze lakik és most nincs nete és hívni sem hívhatom mindig, meg ő sem engem...
2013. szept. 10. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
18/L, ha gondolod, irj :)
2013. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány vagy egyáltalán?
2013. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18/L :)
2013. szept. 10. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
írhatsz ha gondolod:D
2013. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!