Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nembirom! Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nembirom! Tanácsot kérek töletek. Mitcsináljak? Normális dolog az ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14/L

Megpróbálom rövidre fogni a dolgot.! Szóval. Járok nyáron 3 hétig egy napközis táborba ( nem a suli szervezni ) egész kicsi korom óta. Ott van egy fiú aki hét éve tetszik és ezt ő is tudja.(Ő most 17 éves) Azt pontosan nem h mióta tetszik nekem csak tavaly tábor közbe elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, erre ő mondta hogy neki tetszek de nem kavar baráti körbe. Miután megtudta kicsit kedvesebb volt velem, többet beszélt velem.

És most nyáron a barátnőm mondta hogy szinte mindig engem nézett, és ez jól is esett csak mivel tavaly mondta hogy nem kavar baráti körbe ezért el akartam felejteni, de nem ment. Most meg ott tartok hogy egész nap rá gondolok, róla álmodok és ez megy már kb. 2 éve. De mostmár tényleg nagyon durán belévagyok esve.

Évközbe abszólut nem talizunk csak nyáron.

Ti mit tennétek a helyembe? mert volt hogy tetszett más srác is de mindig ő volt legfelül és még ugymondva senki nem multa felül. Mit tegyek nembirom énn ezt már?!

Lehet hogy tényleg tetszek neki de kicsi vagyok hozzá képest és azért nem akar összejönni velem?


2013. szept. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak kicsi voltál hozzá 13 évesen, de lassan dugó korba lépsz, akkor majd jó leszel, mert szexelsz is vele.

Én a helyedben nem tennék semmit, úgy sem találkoztok, most mondtad! Amúgy szerintem foglalkozz más dolgokkal. Ha nem ülnél egész nap a fenekeden, nem járna ezen az agyad. Lehet házimunkát végezni, ezer dolgot tanulni, sportolni meg minden...

Amúgy ez meg csak ábránd. Nem is ismered a srácot, csak tökéletesnek képzeled el, és ebbe epekedtél bele!

2013. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már hét évesen krapekoztál?

Meséld ezt a katicának.

2013. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KEdves 2/1!

Ha nem ülnél egész nap a fenekeden, nem járna ezen az agyad. Lehet házimunkát végezni, ezer dolgot tanulni, sportolni meg minden...


reggel 7 kor elmegyek a suliba, 4 órára hazaérek. 8 óráig tanuulok, majd elvégzem a házimunkát ugyanis amikor anyukám 24 órázik valakinek el kell mosogatni. ezekután megfürdők, és megnézem a barátok köztöt a tévébe majd megyek aludni.:)) és mielött elaludnék szoktam róla ábrándozni.


Amúgy ez meg csak ábránd. Nem is ismered a srácot, csak tökéletesnek képzeled el, és ebbe epekedtél bele!


Látod pont ez a lényeg hogy rohadt jól ismerem. de mindegy is.:D

Kedves 2/2!

nem nem krapekoztam hét évesen de tudod mindenkinek van olyan hogy gyerekori szerelem tehát hogy tetszik egy kisfiú.

2013. szept. 11. 19:13
 4/4 anonim válasza:
Szia:) nem vagy kicsi... mindenki maskor erik meg egy kapcsolatra,akarmire,te erzed. En tuti rakerdeznek nala,hogy most mi van, deee ha azt mondja, hogy barati korben nem kavar - haaat en ezt lerazo dumanak mondanam, de en lany vagyok... O meg fiu :D kerdezd meg tole.. batorsag kell hozza, de megeri!:)
2013. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!