Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam visszanoveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam visszanoveszteni a fitymamat? Tv ben lattam valami nyujtokeszuleket de nem tudom mi a neve es hogy hol lehet venni .

Figyelt kérdés

Segitsetek

A makkom is erzeketlenebb :/

Vissza kell novesztenem



2013. szept. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá :D
2013. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Biztosan a tvben lattad? USAban nagyon nepszeru a tlc tugger, ezt sokan hasznaljak a 16 evestol a 60 evesig lattam mar, de ismerek is szemelyesen olyat aki ezt hasznalja, de ido kell hozza es sok kitartas

USAban rengeteg korulmetelest csinaltak regen, ezert sokan csinaljak mas modszerekkel is de ez a legnepszerubb, ossze lehet rakni ezeket kis szerencsevel meg otthon is

2013. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


[link] — ezen az oldalon van egy rövid gyűjtés a lehetőségekről, valamint (ha mondjuk tudsz angolul) a ‘foreskin restoration’ szavakra keresve elég sok információhoz juthatsz.

2013. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!