Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El mondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
hat év telt el azóta hogy bele szeretem tudom furán hangzik de szinte már tényleg nagyon fáj látni hogy mást szeret és olyan után fut akinek nem kell és csak játszadozik vele van egy másik lány aki szintén szereti őt ő már be vallta neki hogy szereti de ez sem változtatott a fiú érzésein és ugyanúgy az után futott aki csak játék szernek tekinti őt ha elmondom hogy szeretem és mégsem kellek neki össze töri a szívem és azt már tényleg nem tudnám elviselni....de ha mégis engem választana akkor meg iszonyatosan boldog lennék de akkor most mit tegyek?

2013. szept. 11. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Türelem.

Sorry de csak ezt tudom mondani... : /

2013. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvégre hat évet vártam rá még egy kicsi bele fér...
2013. szept. 11. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha tényleg rózsát terem.
2013. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam,és jól tettem hogy választás elé állítottam. sajnos nem engem választott, de legalább elkezdtem túllépni rajt.és hidd el az sem 1 hónap volt. szóval azt is vedd számításba,h vársz még,aztán színt vallasz és nem téged választ, akkor hosszú idő mire feldolgozod ,főleg elfelejted. szerintem vallj színt,hajrá sok sikert.
2013. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!