Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenor kérdése:

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal 19 éves vagyok ő pedig 20. Már 4 éve is nagyon tetszettem neki de akkor még gyerekek voltunk mindketten ő inkább csak rajongott értem én meg nem nagyon vettem észre őt. Most újra összehozott minket az élet nagyon kedves velem, megértő, szeret tiszta szívéből és megbecsül jól érzem magamat vele. Viszont sokszor van bennem bizonytalanság, sokszor szakítani akartam vele mert nem tudtam eldönteni valóban szeretem-e vagy nem. Megőrít már ezaz egész nem értem magamat sem de ezt érzem.
2013. szept. 12. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem nagyon van segítség. Neked kell eldönteni, hogy szereted-e vagy nem.
2013. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mert amikor szakítani akartam sokszor írtam e-miatt de amikor vele voltam akk meg előjött a bizonytalanság.
2013. szept. 12. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
sírtam
2013. szept. 12. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

velem is ugyanígy van.:O nem tudom miért. már sajnálom őt, hogy ezt csinálom vele. amikor nem vagyunk együtt, csak neten beszélünk (szinte ) minden oké, de ha együtt vagyunk bizonytalan leszek.


én úgy gondolom,hogy szerelmes vagyok belé, kezdek az lenni legalábbis, mert a gondolat, hogy szakítunk teljesen kiakaszt. de akkor is furcsa ez...:S

2013. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!