Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok valakivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok valakivel a pénisz mérete miatt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, most alakulóban egy lánnyal. Tudom róla hogy a külsőm tetszik neki mert mindig kiemelte, hogy milyen jó hogy magas vagyok és helyes, izmos stb. De a péniszem kb csak 14 cm hosszú, ha ennyire a külsőségekre hajaz akkor lehet, hogy nem fogok megfelelni neki? Egyébként kedvelem, ő is engem, de a külsőségek nyomnak nála latba.
2013. szept. 12. 18:08
1 2
 1/14 Bummer ***** válasza:

Ha ez indok lenne nála, akkor valószínű, hogy más okot is találna ha ebbe nem tudna belekötni.

Amúgy ha jó a szex, az nem a mérettől függ, ahogy ha gáz az se.

30/F

2013. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

14-et mondjak a magyar atlagnak.

Oszinten lovesem sincs amugy hogy melyik baratomnak hany centi volt, nem mertem le oket.


Azt tudom hogy a mostani az 5-bol a 3. "legnagyobb" de vele a legjobb a szex... neha 16 korulre tippelem de lehet csak 14... mondjuk attol is fugg hogy mennyire izgatom fel :) de masnal is lattam mar hogy jo technikaval eleg jol elo lehet csalni a "csigat" a hazabol.


Ha fotot tennel fel az lehet egyszerubb lenne... ugyis anonim az oldal csak a kukidat kapd le allva es ennyi :)

2013. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire a külsőségek érdeklik, akkor úgysem lesz hosszútávú kapcsolat, előbb-utóbb úgyis rád un majd.
2013. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nah szoval szerintem ezen ne stresszelj ha ennyire a meret szamitana akkor en se a 3. legnagyobbal szexelnek egyedul mar lassan 9 honapja.
2013. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem valami nagy.. de talán elfogadható, de csakis akkor, ha amúgy minden passzol!!!!
2013. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen,tekintve,hogy én is férfi vagyok :D
2013. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem szakítanék ilyen miatt, különben is, ez nem olyan hűű, de kicsi.
2013. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora és parázok rendesen. én már oda se megyek a csajokhoz, mert tudom kicsi az enyém kevés leszek nekik
2013. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jahj sracok... ne parazzatok mar ezen.

Megertenem ha 10 centis lenne vagy az alatti... nah az a kicsi.


De komolyan elhiszitek hogy itt nemely tinilany 22 centis farku pasival dugott??? Neztel mar vonalzon 22 centit? A gyomromat verdesne en mar lemertem a puncimhoz kepest...

Latja de nem kapja elo a vonalzot es mond ra valamit.


Pluszba kaptam mar 2 19 centis farokrol kepet... hat azok akkor voltak 19 centisek ha en 190 centi vagyok (160 vagyok)

Egy volt aki vonalzoval rakott fel kepet 14 centi volt de 2 centit a hajaba nyomott szoval nekem az csak 12 centinek szamit...

Nezzetek csak meg a felrakott faxokrol a kepet... a legtobb 14 koruli, mert az az atlag.


Es mint ahogy ti se a nunink kisajkat lesitek minket is mar ha odakerul a dolog az erdekel hogy bennunk legyetek nah xD

14 centivel semmi gond sincs...


Jah es lankadtan ne is merd, mert abbol szokott meg hiszti lenni. A baratom is allandoan feszkelodik szex utan hogy nagyobbnak tunjon... ah olyan kis luke hat en tudom mekkorara no meg xD es szeretem lankadtan is hiaba kis cuki. Tudom hogy utana jol megno! :)))

2013. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért ez a 14 átlag az túlzás szerintem.

NINCS semmi baj persze azzal ha 14, de azért valljuk be az viszonylag kicsinek számít..

egy 18-19 körül egy normális valamirevaló pénisz :D

Az enyém annyi. és ez egyáltalán nem nagy.

2013. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!